Dreaming Out Loud (CD)

Dreaming Out Loud

Dreaming Out Loud (CD)

OneRepublic

OneRepublic

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • OneRepublic to Twój ulubiony zespół
 • z tą płytą nie będziesz się nudził
 • smakuje Ci alternatywne brzmienie

Kup na prezent
 • Tym, którzy nie poznali wcześniej OneRepublic wystarczy powiedzieć, że jest to utalentowana grupa pop-rockowa odpowiedzialna za powstanie jednego z największych hitów roku 2007 - „Apologize”. OneRepublic została odkryta na nowo przez najsławniejszego i najbardziej uznanego producenta – Timbalanda. Pierwszy singiel “Apologize”, który został zremiksowany przez Timbalanda wszedł na Top 5 Billboard Hot 100.

  Zanim drogi chłopaków z OneRepublic i Timbalanda skrzyżowały się, band przebył długą muzyczną podróż. Kariera muzyczna założyciela OneRepublic - Ryana Teddera na dobre zaczęła się w 2001. Mieszkający w Nashville Ryan zdobył główną nagrodę w konkursie młodych talentów.Od tej pory kariera Ryana potoczyła się jak w filmie. Niedługo po konkursie do 21-letniego Ryana Teddera zadzwonił sam Timbaland. I zaczęło się. Rayan rzucił pracę, sprzedał samochód kupił nowy sprzęt i wyruszył na spotkanie swojej największej przygody. Trafił do „Uniwersytetu Timbalanda”, tam pod skrzydłami uznanego producenta nabierał szlifów. Po dwóch latach pracy pod auspicjami Timbalanda, Tedder z namaszczeniem swojego mistrza zaczął pracę solową. Pod pseudonimem „Alias” pracował jako producent i autor tekstów z takimi artystami jak Paul Okenfold, Bubba Sparxxx czy Leona Lewis.

  Po przygodzie z produkcją, Tedder założył własny zespół – OneRepublic. Razem z kolegami z liceum zaczął podbijać muzyczny świat. OneRepublic zostało okrzyknięte odkryciem MySpace. Zespół dołączył do wytwórni Timbalanda Mosley Music Group. Timbaland widząc potencjał jaki drzemał w zespole wprowadził do swojego labela pierwszą grupę pop-rockową, poczym wyprodukował ich płytę „Dreaming Out Loud”. Na cd znalazły się m.in: “Apologize” w wersji oryginalnej i zremiksowanej przez Timbalanda oraz najnowszy singiel “Stop and Stare”.
 • 1.Say (All I Need)
  2.Mercy
  3.Stop And Stare
  4.Apologize
  5.Goodbye, Apathy
  6.All Fall Down
  7.Tyrant
  8.Prodigal
  9.Won't Stop
  10.All We Are
  11.Someone To Save You
  12.Come Home
  13.Dreaming Out Loud
  14.Bonus

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dreaming Out Loud" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.