Dowody winy. Akta Dresdena (Okładka twarda)

Dowody winy. Akta Dresdena

Dowody winy. Akta Dresdena (Okładka twarda)

Oferta specjalna -15%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz bezkompromisowego Harrego i razem z nim stawisz czoła demonom
  • to ciekawe pomieszanie fantastyki z prozą detektywistyczną
  • lubisz prozę Jima Butchera

Kup na prezent

Poznajcie Harry’ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) chicagowskiego maga-detektywa. Okazuje się, że w naszym „zwykłym“ świecie wprost roi się od niezwykłych, magicznych istot, które najczęściej mają z ludźmi na pieńku. I tu na scenę wkracza Harry.


Magowie z Białej Rady nie przepadają za nim, uważają bowiem – nie bez przyczyny – że jest bezczelny i niezdyscyplinowany. Po tym jednak, jak wojna z wampirami nieco przerzedziła ich szeregi, Harry jest im najzwyczajniej w świecie potrzebny. Dlatego właśnie w okamgnieniu zostaje przydzielony do zbadania pogłosek o czarnej magii.


Jego drugim problemem jest córka starego przyjaciela, która zdążyła dorosnąć i wpakować się w problemy po uszy. Jej chłopak upiera się, że nie ma nic wspólnego ze zbrodnią jakby żywcem wyjętą z krwawego horroru. Pierwsze wrażenie okazuje się… całkiem trafione, o czym Harry przekonuje się, natrafiwszy na ślad złych istot żywiących się strachem. Wszystko to składa się na pracowity dzień dla maga, jego psa i gadającej czaszki imieniem Bob.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dowody winy. Akta Dresdena" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.