Dom Hadesa Tom 4 (Okładka miękka)

Dom Hadesa Tom 4

Dom Hadesa Tom 4 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -14%
5.00 / 2 głosów
Kup na prezent
HAZEL STOI NA ROZDROŻU. Ona i cała załoga Argo II mogą powrócić do domu z posągiem Ateny Partenos i zapobiec wojnie między Obozem Herosów i Obozem Jupiter. Mogą też kontynuować wyprawę do Domu Hadesa, gdzie mają nadzieję otworzyć Wrota Śmierci, uwolnić Percy’ego i Annabeth z Tartaru i udaremnić potworom odradzanie się w świecie śmiertelników. Bez względu, jaką decyzję podejmą, muszą się spieszyć, bo czas ucieka. Gaja, krwiożercza Matka Ziemia, wyznaczyła 1 sierpnia na swój powrót do władzy.

ANNABETH I PERCY SĄ W ROZPACZLIWYM POŁOŻENIU. Jak przejdą przez cały Tartar? Głodni, spragnieni i obolali, wloką się w mroku przez trujące pustkowia, gdzie napotykają wciąż nowe potworności. Nie wiedzą, jak odnaleźć Wrota Śmierci, wiedzą tylko, że po stronie Tartaru strzeże ich legion najpotężniejszych potworów Gai. Sami, we dwoje, nie zdołają ich pokonać.

Mimo tych strasznych, mrożących krew w żyłach okoliczności Hazel, Annabeth, Percy i reszta półbogów z Przepowiedni Siedmiorga są przekonani, że mają tylko jedno wyjście: porwać się na to, co wydaje się niemożliwe. Nie tylko dla siebie, ale dla wszystkich, których kochają. Nawet jeśli miłość okaże się najbardziej ryzykownym z wyborów.

Przyłącz się do półbogów stojących przed największym wyzwaniem w swoim życiu.
 • 4 kwietnia 2015 TotallBookNerd7,

  wujek Rick zachwyca po raz kolejny

  Książki Ricka Riordan'a uwielbiam i będę zawsze polecała każdemu kogo tylko spotkam. Tym razem tematyka jest trudna - podróż, przyjaźń, walka z samym ... czytaj >
  Książki Ricka Riordan'a uwielbiam i będę zawsze polecała każdemu kogo tylko spotkam. Tym razem tematyka jest trudna - podróż, przyjaźń, walka z samym sobą, ale mimo tego nie zabrakło humoru, który tak uwielbiam. Jeżeli jeszcze nie czytałeś/aś książek pana Riordana to musisz koniecznie to nadrobić! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam :)
  8 lutego 2015 ElfikBook,

  Miłość i pośiwęcenie

  Na ten tom bardzo długo czekałam, ale było warto. Od pierwszych stron wciągnęłam się i już nie mogłam odłożyć książki na bok. Bardzo przywiązałam się ... czytaj >
  Na ten tom bardzo długo czekałam, ale było warto. Od pierwszych stron wciągnęłam się i już nie mogłam odłożyć książki na bok. Bardzo przywiązałam się do bohaterów i przeżywałam z nimi wszystkie wydarzenia. Ratowaliśmy razem świat.

5.00

Na podstawie 2 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1