Doktor Hania Humorek (MP3)

Doktor Hania Humorek
Hania Humorek ma nowy plan, bardzo poważny. Zainspirowało ją pewne szkolne zadanie, ale jest pewna, że to właśnie było jej przeznaczenie od zawsze.

Projekt, który ma przygotować jej klasa dotyczy ludzkiego ciała. Wiecie: szkielet, mięśnie. Będzie wizyta w szpitalu i spotkanie z prawdziwymi lekarzami.

To wtedy Hania wpadła na znakomity pomysł, w którego realizacji z pewnością pomogą jej przyjaciele.

Kolejny audiobook z przygodami niezwykłej bohaterki „Doktor Hania Humorek” według powieści Megan McDonald to znakomita wiadomość dla wszystkich, którzy uwielbiają świetną zabawę, nieco szalone pomysły Hani i pełen uroku sposób, w jaki radzi sobie z ewentualnymi problemami.

Również to nagranie, podobnie jak inne tytuły serii ukazało się w znakomitym wykonaniu Julii Kamińskiej, która znakomicie wciela się w role małych dziewczynek i starszych panów, młodszych braci i psów sąsiadów.

A fani sympatycznej bohaterki nie mogą przegapić zarówno wcześniejszych, jak i następnych audiobooków z Hanią w roli głównej. Polecamy między innymi „Hania Humorek ratuje świat” oraz „Hania Humorek przepowiada przyszłość”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Doktor Hania Humorek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.