Dochodzenie na styku

Dochodzenie na styku

Dochodzenie na styku

Oferta specjalna -26%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jesteś fanem serialu "The Killing"
  • uwielbiasz styl pisania i prowadzenia fabuły przez Karen Dionne
  • jesteś fanem solidnego thrillera

Kup na prezent

Wciągający thriller z czasów, zanim Linden i Holder zostali partnerami.


Straż pożarna odbiera wezwanie do wybuchu na osiedlu przyczep mieszkalnych. Do wybuchu prawdopodobnie doszło przy wytwarzaniu metamfetaminy. Policjanci zabezpieczający miejsce akcji znajdują w sąsiedniej przyczepie ciało – z kulą w głowie. Wytwórca metamfetaminy leży w szpitalu w stanie krytycznym, a jego pozbawione opieki dziecko przyciąga uwagę Stephena Holdera, przykrywkowca z wydziału narkotykowego.


Tymczasem na terenie terminalu kontenerowego portu Seattle znalezione zostaje inne ciało. Okoliczności wskazują na egzekucję. Obydwie sprawy, które zresztą szybko łączą się w jedną, prowadzi detektyw Sarah Linden – musi rozwikłać powikłaną sieć nałogów, chciwości i zdrady, by znaleźć prawdziwego zabójcę.


Karen Dionne – światowej sławy autorka thrillerów Freezing Point oraz Boiling Point. Jest członkiem stowarzyszenia International Thriller Writers, gdzie zasiadała w zarządzie wraz z takimi znakomitościami jak Douglas Preston, Lee Child, Steve Berry, Joseph Finder, Peter James oraz R.L. Stine. Została uhonorowana przez Michigan Humanities Council tytułem Humanities Scholar za całokształt twórczości.

Najlepsze w tej książce jest to, że nie trzeba być fanem serialu. Kawał solidnej historii.

„We The Nerdy”

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dochodzenie na styku" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.