Dobry ojciec (Okładka miękka)

Dobry ojciec

Dobry ojciec (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%
3.00 / 1 głosów
Ukochana córka. Rozpaczliwy wybór. Droga, z której nie ma odwrotu… Nowość w klubie KOBIETY TO CZYTAJĄ! Przed czterema laty dziewiętnastoletni Travis Brown dokonał wyboru: sam wychowa nowo narodzoną córkę. Kiedy większość jego przyjaciół imprezowała i chodziła na randki, Travis siedział w domu, zmieniał pieluszki i martwił się o pieniądze na życie, nigdy jednak nie żałował tej decyzji. Bella jest światłem jego życia. Kiedy jednak Travis traci pracę i dom, bezpieczeństwo – które z takim trudem stworzył dla Belli – zaczyna się chwiać. A potem następuje cud. Praca w Raleigh może poprawić ich los. Musi. Ale gdy Travis przyjeżdża do miasta, przekonuje się, że nie chodzi o pracę, a udział w przestępstwie, które zapewni szybkie pieniądze bez żadnych konsekwencji. Czy aby na pewno? Co sprawia, że stajemy się dobrymi rodzicami? Czy dobro dziecka może usprawiedliwić działania poza prawem? Jak daleko mogłabyś się posunąć, chcąc chronić swoje dziecko? Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką dwudziestu dwóch powieści. Dotychczas nakładem Prószyński i S-ka ukazały się: „Prawo matki”, „Kłamstwa”, „Szansa na życie”, „Tajemnica Noelle”, „Sekretne życie CeeCee Wilkes”, „Zatoka o północy” i „W słusznej sprawie”. Pisarka mieszka w Karolinie Północnej.
 • 25 kwietnia 2015 KronikaKotaNakręcacza,

  O ojcu dla kobiet

  Poprawna, nieźle napisana, ale kiepsko przetłumaczona powieść o samotnym rodzicielstwie młodego ojca. Pozycja zdecydowanie dla niewymagających literat... czytaj >
  Poprawna, nieźle napisana, ale kiepsko przetłumaczona powieść o samotnym rodzicielstwie młodego ojca. Pozycja zdecydowanie dla niewymagających literatury wyższych lotów kobiet, które chcą przyjemnie spędzić dwa wieczory.

3.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1