Długi sen Śpiocha. Śnieżny stwór (MP3)

Długi sen Śpiocha. Śnieżny stwór
Smerfy wracają! Audiobook z ulubionymi bohaterami, który trafia do słuchaczy to kilkanaście minut wspaniałych historyjek, które pozwolą małym i dużym miłośnikom Smerfów przeżywać z nimi przygody, bać się Gargamela i cieszyć, gdy po raz kolejny uda się pokonać jego i okropnego kota Klakiera.

Wszyscy, którzy choć raz zawitali do wioski Smerfów, zechcą tam wielokrotnie wracać, a prezentowane nagranie jest do tego świetną okazją. Usłyszymy dwie opowieści o niebieskich stworkach: „Długi sen śpiocha” oraz „Śnieżny stwór”. Rozbawią najmłodszych i tych, którzy pamiętają Smerfy z dawnej kreskówki emitowanej niegdyś w telewizji. Tym razem, gdy włączymy audiobook i zamkniemy oczy, z łatwością wyobrazimy sobie wioskę Smerfów i poszczególnych bohaterów, dobrze wszystkim znanych: Marudę, Ważniaka, Smerfetkę i oczywiście Papę Smerfa.

Dwa opowiadania, które urozmaicą zabawę, ale sprawdzą się znakomicie również jako opowieść na dobranoc. Pełne humoru i emocjonujące, a co najważniejsze – ze szczęśliwym zakończeniem.

Audiobook z przygodami Smerfów czyta w wersji audio świetny aktor i lektor Jacek Kawalec.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Długi sen Śpiocha. Śnieżny stwór" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.