Dlaczego mleko jest białe? Historyjki dla ciekawskich dzieci (Okładka twarda)

Dlaczego mleko jest białe? Historyjki dla ciekawskich dzieci

Dlaczego mleko jest białe? Historyjki dla ciekawskich dzieci (Okładka twarda)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • odpowiada na pytania dzieci na temat kuchni
  • to inspirująca zabawa dla dzieci i dorosłych
  • książkę polecamy dla małych i dużych łasuchów!
Kup na prezent
Dlaczego ziemniaki rosną pod ziemią? Skąd się wzięły pomidory? Jak zrobić w domu pyszny makaron i biały ser? Co to jest miód? I co ma wspólnego lukier z aniołkami? Dlaczego mleko jest białe? Dlaczego można jeść pokrzywę?

Na te i wiele innych pytań dotyczących podstawowych produktów spożywczych małe i duże łasuchy znajdą odpowiedzi w tej książce. Zabawne historyjki wyjaśniają, skąd biorą się produkty spożywcze, oraz są inspiracją do pierwszych samodzielnych prób w kuchni. Znakomita i inspirująca zabawa dla dzieci i dorosłych.


Susanne Orosz (ur. 1962) zajmuje się pisaniem książek dla dzieci i scenariuszy telewizyjnych. Mieszka w Hamburgu, uwielbia przygody i posiada czarny pas w aikido.

Yayo Kawamura (ilustracje) urodziła się w Heilbronnie, a dzieciństwo spędziła w Tokio. Od 1989 roku mieszka z mężem, córką i synem w Berlinie. Studiowała projektowanie i grafikę, a od 2001 roku pracuje jako ilustratorka i grafik w różnych czasopismach oraz wydawnictwach, ilustrując książki dla dzieci i młodzieży.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dlaczego mleko jest białe? Historyjki dla ciekawskich dzieci" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.