Dlaczego mleko jest białe? Historyjki dla ciekawskich dzieci (Okładka twarda)

Dlaczego mleko jest białe? Historyjki dla ciekawskich dzieci

Dlaczego mleko jest białe? Historyjki dla ciekawskich dzieci (Okładka twarda)

Oferta specjalna -28%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • odpowiada na pytania dzieci na temat kuchni
  • to inspirująca zabawa dla dzieci i dorosłych
  • książkę polecamy dla małych i dużych łasuchów!
Dlaczego ziemniaki rosną pod ziemią? Skąd się wzięły pomidory? Jak zrobić w domu pyszny makaron i biały ser? Co to jest miód? I co ma wspólnego lukier z aniołkami? Dlaczego mleko jest białe? Dlaczego można jeść pokrzywę?

Na te i wiele innych pytań dotyczących podstawowych produktów spożywczych małe i duże łasuchy znajdą odpowiedzi w tej książce. Zabawne historyjki wyjaśniają, skąd biorą się produkty spożywcze, oraz są inspiracją do pierwszych samodzielnych prób w kuchni. Znakomita i inspirująca zabawa dla dzieci i dorosłych.


Susanne Orosz (ur. 1962) zajmuje się pisaniem książek dla dzieci i scenariuszy telewizyjnych. Mieszka w Hamburgu, uwielbia przygody i posiada czarny pas w aikido.

Yayo Kawamura (ilustracje) urodziła się w Heilbronnie, a dzieciństwo spędziła w Tokio. Od 1989 roku mieszka z mężem, córką i synem w Berlinie. Studiowała projektowanie i grafikę, a od 2001 roku pracuje jako ilustratorka i grafik w różnych czasopismach oraz wydawnictwach, ilustrując książki dla dzieci i młodzieży.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dlaczego mleko jest białe? Historyjki dla ciekawskich dzieci" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.