DIVISION BELL (2011) (CD)

DIVISION BELL (2011)

DIVISION BELL (2011) (CD)

Pink Floyd

Oferta specjalna -13%

Pink Floyd

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • zakochałeś się w High Hopes
 • to obowiązkowa pozycja w kolekcji każdego fana Pink Floyd
 • jest to specjalne zremasterowane wydanie

Kup na prezent
 • Nagrany w 1994 roku "The Division Bell" jest ostatnim jak do tej pory studyjnym albumem Pink Floyd. Płyta podbiła listy przebojów w Wielkiej Brytanii i USA oraz zaowocowała bijącą rekordy popularności trasą koncertową, która rozpoczęła się jeszcze w tym samym roku. W ramach trasy zespół zagrał aż 14 koncertów w Earl's Court w Londynie, z których jeden został opublikowany w postaci filmu "P.U.L.S.E".

  Od 1967 roku zespół Pink Floyd nieustannie tworzył jeden z najbardziej niezwykłych i ponadczasowych katalogów nagrań w historii współczesnej muzyki. Wszystkie 14 studyjnych albumów grupy zostało właśnie cyfrowo zremasterowanych przez Jamesa Guthrie - współproducenta albumu "The Wall" - oraz ponownie wydanych w specjalnie w tym celu zaprojektowanych opakowaniach digipack. Do płyt powstały również całkiem nowe booklety, stworzone przez Storma Thorgersona - artystę, który od wielu lat współpracuje z zespołem.

  Albumy z serii "Discovery" zostały zaprojektowane z myślą o przedstawieniu grupy Pink Floyd nowym słuchaczom, w związku z czym booklety wszystkich płyt zawierają kompletne teksty piosenek znajdujących się na danym albumie.
 • 1. Cluster One 

  2. What Do You Want From Me 

  3. Poles Apart 4. Marooned 

  5. A Great Day For Freedom 

  6. Wearing The Inside Out

  7. Take It Back 

  8. Coming Back To Life 

  9. Keep Talking 

  10. Lost For Words 

  11. High Hopes

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"DIVISION BELL (2011)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.