Disney Infinity 2.0: Świat Marvel Avengers (PS4 / PS3 / Xbox One / Xbox 360)

Disney Infinity 2.0: Świat Marvel Avengers

Disney Infinity 2.0: Świat Marvel Avengers (PS4 / PS3 / Xbox One / Xbox 360)

Oferta specjalna -90%
W pudełku

PS4 / PS3 / Xbox One / Xbox 360

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Masz już Disney Infinity 2.0 i chcesz wzbogacić rozgrywkę
 • Szukasz prezentu dla dziecka, które lubi grać w Disney Infinity 2.0
 • Cała Twoja rodzina uwielbia bohaterów Marvel

Świat

Świat do działania wymaga Disney Infinity 2.0. Nie jest kompatybilna z Disney Infinity.

Zobacz wszystkie
produkty  z  serii

 • PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One
 • polski dubbing
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • Disney Infinity 2.0
 • cdp.pl
 • Disney Interactive Studios
 • Avalanche Software

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA DISNEY INFINITY!

 

Wszystkie usługi sieciowe Disney Infinity zostaną zamknięte 3 marca 2017 r. Do tej daty można nadal logować się, korzystać ze swoich ulubionych światów oraz tworzyć własne Place Zabaw.

 

Więcej informacji, FAQ oraz pomoc dostępne są POD TYM LINKIEM.

Nabierz mocy z najpotężniejszymi bohaterami na ziemi i powstrzymaj Lokiego przed zrealizowaniem planu zamrożenia Nowego Jorku w świecie Marvel Avengers.

Zestaw zawiera:

 • figurkę Iron Man
 • figurkę Czarna Wdowa
 • świat Avengers.
   
Świat działa z Zestawem Startowym Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes (sprzedawanym oddzielnie) i nie jest kompatybilny z Disney Infinity 1.0.

Iron Man jest nie tylko inteligentny, ale również niezwykle sprawny w walce.
Wykorzystuj jego umiejętności latania i lasery.

Czarna Wdowa to niezwykle szybka i sprytna agentka T.A.R.C.Z.Y.
Wykorzystuj jej zdolności walki z wieloma przeciwnikami w tym samym momencie.

Świat działa z Zestawem Startowym Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes (sprzedawanym oddzielnie) i nie jest kompatybilny z Disney Infinity 1.0.


Figurki Disney Infinity 2.0 działają z zestawami Disney Infinity 3.0 na Placu Zabaw.


W roku 2013 Disney odsłonił swoją najambitniejszą i najbardziej udaną inicjatywę w dziedzinie gier komputerowych – Disney Infinity.
Nowa edycja 2.0 - Disney Infinity: Marvel Super Heroes zabiera graczy w głąb uniwersum Marvela, gdzie czekają znani bohaterowie i oryginalne historie.
Gracze będą mogli doświadczyć niedostępnej dotąd swobody oraz niekończących się możliwości tworzenia nowych przygód.

W grze Disney Infinity: Marvel Super Heroes gracze wykorzystują prawdziwe, interaktywne figurki postaci Marvela, by aktywować oryginalne przygody osadzone w wirtualnych światach znanych z popularnych serii Marvela, wśród których nie zabrakło Avengers.
W światach tych, kreowanych przez wielokrotnie nagradzanego twórcę komiksów Marvela, Briana Michaela Bendisa, gracze będą mogli wcielić się w role ponad 20 postaci znanych z komiksów Marvela, wliczając w to Kapitana Amerykę, Iron Mana, Czarną Wdowę, Thora, Hulka oraz Hawkeye’a, by stawiać czoła przeciwnikom, wypełniać wymagające misje, rozwiązywać łamigłówki i w końcu ocalić świat przed zniszczeniem.

Dzięki ulepszeniu trybu Placu Zabaw Disney Infinity: Marvel Super Heroes porwie graczy przygodami z motywami komiksowymi, które będzie można modyfikować i brać w nich udział z wykorzystaniem dowolnej postaci ze świata Disney Infinity.
Fani otrzymają także setki lokacji, przedmiotów oraz postaci znanych z komiksów Marvela, dzięki którym będą mogli tworzyć własne historie lub nawet odtwarzać ulubione sceny z komiksów.

Uniwersum Marvela - świat Marvela oferuje głębsze, bardziej wciągające przygody, a wraz z jego superbohaterami pojawią się nowe techniki walki, jeszcze większe zniszczenia w świecie gry oraz prawdziwe gadżety i pojazdy Marvela w światach i na Placach Zabaw.

Wspaniałe przygody - oryginalne historie, pisane przez nagradzanego twórcę komiksów Marvela, Michaela Bendisa. Realistyczne, przeplatające się fabuły, w których superbohaterowie mogą przenikać pomiędzy światami, a wszystko to w osławionych miejscach w uniwersum Marvela.

Ulepszone Place Zabaw – zupełnie nowe Place Zabaw sprawią, że tworzenie i dzielenie się jedynymi w swoim rodzaju poziomami i minigrami z rodziną i znajomymi będzie jeszcze łatwiejsze. Skorzystaj z narzędzia "Kreator", by budować swoje światy szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek do tej pory.

Dyski gry na Placu Zabaw -nowe dyski w kształcie piramid dostarczają Placom Zabaw nowych gier z motywami ze znanych serii. Twórz i dostosowuj swoje gry, korzystając z Zabawek na Placu Zabaw, a następnie bierz w nich udział, wykorzystując dowolną postać Disney Infinity, by ukończyć swoje misje.

Kompatybilność - wszystkie twoje figurki Disney Infinity, zabawki i dyski mocy są kompatybilne z Disney Infinity: Marvel Super Heroes Toy Box – statystyki i ulepszenia zostają zachowane. Postacie Disney Infinity mogą teraz osiągnąć poziom 2.0 i wybierać spośród wielu umiejętności dostępnych w ramach drzewka umiejętności Disney Infinity: Marvel Super Heroes.

Dyski mocy - wraz z Disney Infinity: Marvel Super Heroes dostępny jest nowy zestaw okrągłych i sześciokątnych dysków mocy. Wprowadzą one nowe stroje, ataki obszarowe oraz możliwości grania zespołowego. Sześciokątne dyski mocy dodadzą nowe rodzaje broni, pojazdy oraz możliwości modyfikowania nieba i ziemi.
 • PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One
 • polski dubbing
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • Disney Infinity 2.0
 • cdp.pl
 • Disney Interactive Studios
 • Avalanche Software

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Disney Infinity 2.0: Świat Marvel Avengers" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.