Disney Infinity 2.0: Świat Marvel Avengers (PS4 / PS3 / Xbox One / Xbox 360)

Disney Infinity 2.0: Świat Marvel Avengers

Disney Infinity 2.0: Świat Marvel Avengers (PS4 / PS3 / Xbox One / Xbox 360)

Oferta specjalna -20%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Masz już Disney Infinity 2.0 i chcesz wzbogacić rozgrywkę
 • Szukasz prezentu dla dziecka, które lubi grać w Disney Infinity 2.0
 • Cała Twoja rodzina uwielbia bohaterów Marvel
Kup na prezent

Świat

Świat do działania wymaga Disney Infinity 2.0. Nie jest kompatybilna z Disney Infinity.

Zobacz wszystkie
produkty  z  serii

 • PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One
 • polski dubbing
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • Disney Infinity 2.0
 • cdp.pl
 • Disney Interactive Studios
 • Avalanche Software

Nabierz mocy z najpotężniejszymi bohaterami na ziemi i powstrzymaj Lokiego przed zrealizowaniem planu zamrożenia Nowego Jorku w świecie Marvel Avengers.

Zestaw zawiera:

 • figurkę Iron Man
 • figurkę Czarna Wdowa
 • świat Avengers.
   
Świat działa z Zestawem Startowym Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes (sprzedawanym oddzielnie) i nie jest kompatybilny z Disney Infinity 1.0.

Iron Man jest nie tylko inteligentny, ale również niezwykle sprawny w walce.
Wykorzystuj jego umiejętności latania i lasery.

Czarna Wdowa to niezwykle szybka i sprytna agentka T.A.R.C.Z.Y.
Wykorzystuj jej zdolności walki z wieloma przeciwnikami w tym samym momencie.

Świat działa z Zestawem Startowym Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes (sprzedawanym oddzielnie) i nie jest kompatybilny z Disney Infinity 1.0.


Figurki Disney Infinity 2.0 działają z zestawami Disney Infinity 3.0 na Placu Zabaw.


W roku 2013 Disney odsłonił swoją najambitniejszą i najbardziej udaną inicjatywę w dziedzinie gier komputerowych – Disney Infinity.
Nowa edycja 2.0 - Disney Infinity: Marvel Super Heroes zabiera graczy w głąb uniwersum Marvela, gdzie czekają znani bohaterowie i oryginalne historie.
Gracze będą mogli doświadczyć niedostępnej dotąd swobody oraz niekończących się możliwości tworzenia nowych przygód.

W grze Disney Infinity: Marvel Super Heroes gracze wykorzystują prawdziwe, interaktywne figurki postaci Marvela, by aktywować oryginalne przygody osadzone w wirtualnych światach znanych z popularnych serii Marvela, wśród których nie zabrakło Avengers.
W światach tych, kreowanych przez wielokrotnie nagradzanego twórcę komiksów Marvela, Briana Michaela Bendisa, gracze będą mogli wcielić się w role ponad 20 postaci znanych z komiksów Marvela, wliczając w to Kapitana Amerykę, Iron Mana, Czarną Wdowę, Thora, Hulka oraz Hawkeye’a, by stawiać czoła przeciwnikom, wypełniać wymagające misje, rozwiązywać łamigłówki i w końcu ocalić świat przed zniszczeniem.

Dzięki ulepszeniu trybu Placu Zabaw Disney Infinity: Marvel Super Heroes porwie graczy przygodami z motywami komiksowymi, które będzie można modyfikować i brać w nich udział z wykorzystaniem dowolnej postaci ze świata Disney Infinity.
Fani otrzymają także setki lokacji, przedmiotów oraz postaci znanych z komiksów Marvela, dzięki którym będą mogli tworzyć własne historie lub nawet odtwarzać ulubione sceny z komiksów.

Uniwersum Marvela - świat Marvela oferuje głębsze, bardziej wciągające przygody, a wraz z jego superbohaterami pojawią się nowe techniki walki, jeszcze większe zniszczenia w świecie gry oraz prawdziwe gadżety i pojazdy Marvela w światach i na Placach Zabaw.

Wspaniałe przygody - oryginalne historie, pisane przez nagradzanego twórcę komiksów Marvela, Michaela Bendisa. Realistyczne, przeplatające się fabuły, w których superbohaterowie mogą przenikać pomiędzy światami, a wszystko to w osławionych miejscach w uniwersum Marvela.

Ulepszone Place Zabaw – zupełnie nowe Place Zabaw sprawią, że tworzenie i dzielenie się jedynymi w swoim rodzaju poziomami i minigrami z rodziną i znajomymi będzie jeszcze łatwiejsze. Skorzystaj z narzędzia "Kreator", by budować swoje światy szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek do tej pory.

Dyski gry na Placu Zabaw -nowe dyski w kształcie piramid dostarczają Placom Zabaw nowych gier z motywami ze znanych serii. Twórz i dostosowuj swoje gry, korzystając z Zabawek na Placu Zabaw, a następnie bierz w nich udział, wykorzystując dowolną postać Disney Infinity, by ukończyć swoje misje.

Kompatybilność - wszystkie twoje figurki Disney Infinity, zabawki i dyski mocy są kompatybilne z Disney Infinity: Marvel Super Heroes Toy Box – statystyki i ulepszenia zostają zachowane. Postacie Disney Infinity mogą teraz osiągnąć poziom 2.0 i wybierać spośród wielu umiejętności dostępnych w ramach drzewka umiejętności Disney Infinity: Marvel Super Heroes.

Dyski mocy - wraz z Disney Infinity: Marvel Super Heroes dostępny jest nowy zestaw okrągłych i sześciokątnych dysków mocy. Wprowadzą one nowe stroje, ataki obszarowe oraz możliwości grania zespołowego. Sześciokątne dyski mocy dodadzą nowe rodzaje broni, pojazdy oraz możliwości modyfikowania nieba i ziemi.
 • PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One
 • polski dubbing
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • Disney Infinity 2.0
 • cdp.pl
 • Disney Interactive Studios
 • Avalanche Software

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Disney Infinity 2.0: Świat Marvel Avengers" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.