Dietetyka sportowa. Co jeść, by trenować efektywnie?

Dietetyka sportowa. Co jeść, by trenować efektywnie?
Dietetyka sportowa jest niezwykle ważną częścią treningu. Bez odpowiedniego odżywiania nie sposób osiągnąć celów treningowych, a co jeszcze ważniejsze – wspomagać organizm w odpowiedniej regeneracji po wysiłku i uniknąć kontuzji oraz problemów zdrowotnych. Dziedzina dietetyki sportowej stale się rozwija, a kolejne badania naukowe wzbogacają wiedzę na temat wpływu i przyswajania poszczególnych składników odżywczych, potrzeb organizmu podczas określonych treningów sportowych, wpływu poszczególnych diet oraz potrzeb suplementacyjnych organizmu.

„Dietetyka sportowa. Co jeść, by trenować efektywnie?” Justyny i Krzysztofa Mizerów to zbiór najświeższych informacji z zakresu dietetyki sportowej oraz fizjologii sportu. Są one wzbogacone wieloletnim doświadczeniem tej dwójki ekspertów, którzy na co dzień pomagają w przygotowaniach profesjonalnym sportowcom, mistrzom Polski, Europy oraz świata. „Dietetyka sportowa. Co jeść, by trenować efektywnie?” to wyjątkowe kompendium wiedzy o prawidłowym odżywianiu się podczas treningów sportowych!

Justyna Mizera jest znanym i cenionym dietetykiem sportowym. Nieprzerwanie od 2009 roku współpracuje ze sportowcami, w tym z olimpijczykami i mistrzami świata – wśród osób, które skorzystały z jej rozległej wiedzy na temat odżywiania znajdują się między innymi Mistrz Świata K1 Global w muay thai, czyli tajskim boksie, z Londynu z 2014 roku, Piotr Woźnicki, medalista mistrzostw Polski i Europy w Judo Dominik Majowski, reprezentantka Polski w szermierce Angelika Wątor oraz mistrzyni świata w kick boxingu w formule K-1 Małgorzata Dymus. Krzysztof Mizera jest znanym fizjologiem sportu i doradcą żywieniowym, który współpracuje z olimpijczykami, biegaczami, kulturystami oraz piłkarzami z Polski, Anglii, Niemiec i Hiszpanii. Artykuły naukowe i popularnonaukowe Justyny Mizery oraz Krzysztofa Mizery od wielu lat pojawiają się w czasopismach, między innymi na łamach „Focusa” oraz „Kulturystyki i Fitnessu”. Oboje występują również w rolach ekspertów w programach radiowych i telewizyjnych.

W „Dietetyce sportowej. Co jeść, by trenować efektywnie?” Justyna Mizera i Krzysztof Mizera w wyczerpujący sposób opisali wszelkie zjawiska, jakie mogą wpływać na wyniki sportowe. W klarowny sposób wyjaśniają wpływ diety na osiąganie rezultatów w poszczególnych dziedzinach sportowych, mechanizmy przyswajania składników odżywczych, regeneracji organizmu, trawienia oraz działania diet. „Dietetyka sportowa. Co jeść, by trenować efektywnie?” to niezwykle wartościowe połączenie wiedzy teoretycznej z jej praktycznym zastosowaniem!

Odżywiania jest kluczowym elementem, na który trzeba zwrócić uwagę, kiedy pragnie się zadbać o swoją kondycję fizyczną oraz osiągać coraz lepsze wyniki sportowe. Jeśli podchodzisz do swojego treningu poważnie, chcesz stawać się w nim coraz lepszy i chcesz dążyć do wymarzonego celu w sposób przemyślany, książka „Dietetyka sportowa. Co jeść, by trenować efektywnie?” jest właśnie dla Ciebie. To prawdziwa skarbnica niezbędnej wiedzy, którą powinien posiąść każdy sportowiec, bez względu na to, czy jest zawodowcem, czy amatorem!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dietetyka sportowa. Co jeść, by trenować efektywnie?" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.