Dieta mądrych jelit. 150 przepisów na dania, dzięki którym odmienisz swoje ciało, nabierzesz energii, odzyskasz zdrowie i dobre samopoczucie (Okładka miękka)

Dieta mądrych jelit. 150 przepisów na dania, dzięki którym odmienisz swoje ciało, nabierzesz energii, odzyskasz zdrowie i dobre samopoczucie

Dieta mądrych jelit. 150 przepisów na dania, dzięki którym odmienisz swoje ciało, nabierzesz energii, odzyskasz zdrowie i dobre samopoczucie (Okładka miękka)

Oferta specjalna -24%
Kup na prezent
„Dieta mądrych jelit” to wartościowa książka autorstwa dr Clare Bailey i dietetyczki Joy Skipper, który stanowi uzupełnienie bestsellerowej publikacji „Jelita wiedzą lepiej” dr. Michaela Mosleya. Poradnik ten zawiera aż 150 fantastycznych przepisów dla pyszne i zdrowe posiłki, które wesprą Twój organizm i, co najważniejsze – pozytywnie wpłyną na pracę Twoich jelit!

Po ogromnym sukcesie książki Michaela Mosleya, „Jelita wiedzą lepiej”, opisującej rolę jelit w utrzymaniu organizmu w dobrej formie, zasady ich działania oraz sposoby na jego poprawę, nadszedł czas, by kontynuować podjęte w niej tematy w kolejnej publikacji. Tym razem pałeczkę przejęły dr Clare Bailey, prywatnie żona dr. Mosleya, oraz Joy Skipper, doświadczona dietetyczka i konsultantka żywieniowa. Wspólnie opracowały „Dietę mądrych jelit” – książkę, dzięki której wszelkie wskazówki opisane wcześniej przez dr. Mosleya dużo łatwiej będzie wprowadzić w życie.

„Dieta mądrych jelit” to aż 150 przepisów na śniadania, dania główne, zupy, sałatki oraz kiszonki. Wszystkie zostały opracowane w taki sposób, że za ich spożywanie Twoje jelita naprawdę Ci podziękują! Oprócz tego, autorki uzupełniły swoją publikację o dodatkowe informacje na temat pokarmów wpływających zbawiennie na pracę jelit, racjonalnego planowania posiłków, formowania odpowiednich nawyków żywieniowych, zgodnych z dietą dr. Mosleya, a także o tym, jak możesz pomóc jelitom zregenerować się i uzdrowić swoje ciało od środka.

Nie ma znaczenia, czy zmagasz się z dolegliwościami ze strony układu pokarmowego – zespołem jelita drażliwego czy nietolerancjami pokarmowymi – czy też jesteś zupełnie zdrowy, ale po prostu chcesz świadomie zadbać o swój organizm. Książka „Dieta mądrych jelit” pomoże Ci lepiej poznać swoją florę jelitową, odpowiednio o nią dbać, a w konsekwencji – poprawić swój stan zdrowia i samopoczucie!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dieta mądrych jelit. 150 przepisów na dania, dzięki którym odmienisz swoje ciało, nabierzesz energii, odzyskasz zdrowie i dobre samopoczucie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.