Dieta Dobrych Produktów (Okładka miękka)

Dieta Dobrych Produktów

Dieta Dobrych Produktów (Okładka miękka)

Oferta specjalna -31%
Kup na prezent
„Dieta Dobrych Produktów” to przełomowa publikacja dr Ewy Bednarczyk-Witoszek, w której opisuje ona opracowaną przez siebie dietę, dzięki której można w zaskakująco łatwy sposób poprawić swój stan zdrowia, a nawet zwalczyć choroby, które powszechnie uważane są za nieuleczalne!

Ewa Bednarczyk-Witoszek jest z wykształcenia lekarzem ze specjalizacją w laryngologii. Ukończyła studia na wydziale lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe, a także rozległą wiedzę na temat dietetyki i prawidłowego odżywiania. Od bardzo dawna interesuje się tym, jak dieta wpływa na zdrowie człowieka. Efektem jej pracy jest właśnie Dieta Dobrych Produktów, która jest prawdziwą rewolucją w wykorzystywaniu codziennej diety w walce z różnymi dolegliwościami.

DDP to sposób odżywiania polegający na spożywaniu takich pokarmów, które wykazują zbawienny wpływ na zdrowie ludzkiego organizmu, przy jednoczesnym unikaniu produktów szkodliwych. Jej stosowanie pozwala w prosty sposób pozbyć się wielu dolegliwości, bez drastycznych, radykalnych diet i wyrzeczeń. Według dr Bednarczyk-Witoszek, „dobre produkty” to takie, które można podawać dzieciom do pierwszego roku życia. Są to bowiem jedyne produkty, które nadają się do jedzenia dla każdego człowieka, bez względu na jego stan zdrowia i choroby, na które cierpi. Mogą je spożywać nie tylko ludzie cierpiący na nowotwory czy cukrzycę, ale także pacjenci po przeszczepach czy w trakcie chemio- i radioterapii.

Dieta Dobrych Produktów zakłada spożywanie produktow bogatych w białko, tłuszcze, a także węglowodany pochodzące głównie z warzyw. Eliminuje natomiast całkowicie spożycie zbóż – zarówno tych zawierających gluten, jak i tych wolnych od niego – a także produktów mlecznych. Jednym z najważniejszych założeń DDP jest jedzenie zróżnicowanych posiłków złożonych z dobrych produktów przez większość tygodnia i złych produktów przez jeden dzień, jednocześnie obserwując reakcję swojego organizmu i identyfikując te produkty, które wywołują niepożądane objawy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ taka reakcja jest kwestią bardzo indywidualną i każdy produkt może działać inaczej na różne osoby.

Kluczem do poprawy swojego stanu zdrowia jest obserwowanie reakcji swojego organizmu po każdym posiłku i zaprowadzanie niezbędnych zmian w jadłospisie na podstawie tychże obserwacji i wniosków. DDP pozwala uniknąć wykorzystywania ciągle tego samego szlaku metabolicznego podczas odżywiania i zachęca do pobierania energii niezbędnej do funkcjonowania organizmu z różnorodnych źródeł.

Dieta Dobrych Produktów wykazuje skuteczność wobec najróżniejszych dolegliwości. Zapobiega infekcjom, pomaga zwalczyć nadciśnienie tętnicze samoistne (pierwotne), pozytywnie wpływa na samopoczucie, eliminuje bóle stawów czy bóle żołądka. Dodatkowo neutralizuje bakterie, grzyby oraz chroni przed zakażeniami wirusowymi, stymuluje mechanizmy obronne organizmu, uszczelnia błony komórkowe, zwiększa odporność i zmniejszenie objawy alergii. Ale to jeszcze nie wszystko! Dzięki stosowaniu DDP łatwiej jest zrzucić nadwagę, poprawić funkcjonowanie układu pokarmowego i zredukować dolegliwości trawienne. Dieta Dobrych Produktów wykazuje także skuteczność w leczeniu nawet takich schorzeń, które medycyna konwencjonalna uznaje za nieuleczalne.

Publikacja dr Ewy Bednarczyk-Witoszek pomoże każdemu czytelnikowi ułożyć swoją własną dietę w oparciu o produkty, które mają zbawienny wpływ na jego organizm i które jednocześnie odpowiadają jego osobistym preferencjom i upodobaniom. Oprócz szczegółowej wiedzy teoretycznej, „Dieta Dobrych Produktów” uzupełniona jest gotowymi jadłospisami, które będą nieocenioną pomocą i źródłem inspiracji, szczególnie na początku stosowania DDP.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dieta Dobrych Produktów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.