Dieta dla płodności. Wszystko, co przyszły rodzic powinien wiedzieć na temat wpływu diety na płodność oraz zdrowie przyszłego dziecka (Okładka miękka)

Dieta dla płodności. Wszystko, co przyszły rodzic powinien wiedzieć na temat wpływu diety na płodność oraz zdrowie przyszłego dziecka

Dieta dla płodności. Wszystko, co przyszły rodzic powinien wiedzieć na temat wpływu diety na płodność oraz zdrowie przyszłego dziecka (Okładka miękka)

Kup na prezent
Chcemy być rodzicami to niezbędnik dla kobiet i mężczyzn, którzy:
- zmagają się z obniżoną płodnością i niepłodnością
- chcą zwiększyć szanse na zajście w ciążę
- pragną podarować dziecku zdrowie na starcie
- chcą odżywiać się zdrowo w okresie przygotowania do ciąży

Do gabinetów lekarskich zgłasza się coraz więcej pacjentów oczekujących wsparcia w staraniach o dziecko. Co piąta para w Polsce w wieku rozrodczym ma problem z poczęciem dziecka, niektóre statystyki mówią nawet o 3 milionach niepłodnych Polaków. Styl życia, w tym dieta i aktywność fizyczna, mają ogromny wpływ na płodność.

Chcemy być rodzicami to kompendium wiedzy na temat wpływu diety na poprawę funkcji rozrodczych, kompleksowe menu wspomagające płodność oraz wskazówki odnośnie zalecanej aktywności fizycznej.

Sylwia Leszczyńska - dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Specjalista w zakresie leczenia dietą niepłodności i obniżonej płodności. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie obecnie prowadzi badania w zakresie leczenia niepłodności.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dieta dla płodności. Wszystko, co przyszły rodzic powinien wiedzieć na temat wpływu diety na płodność oraz zdrowie przyszłego dziecka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.