Die Verwandlung (MP3)

Die Verwandlung
Audiobook do nauki języka niemieckiego

Opowiadanie Franza Kafki "Przemiana"

Gregor, główny bohater opowiadania, jest solidnym i rzetelnym człowiekiem, nigdy dotąd nie był chory. Jednak tego dnia w żaden sposób praca mu nie idzie.

Kafka przedstawia w swoich dziełach najczęściej człowieka wyalienowanego, którego związki z innymi ludźmi uległy znacznemu zniszczeniu. Bohater Kafkowski walczy samotnie z niezrozumiałymi strukturami rządzącymi światem.

Opowiadanie uzupełnione jest tłumaczeniem trudniejszych wyrażeń i zwrotów. Podane są również ćwiczenia językowe i gramatyczne

Gregor, ein fleißiger junger Mann, ist niemals krank. Aber heute kann er beim besten Willen nicht arbeiten gehen. Er hat sich in ein Insekt verwandelt. Die vereinfachte Wiedergabe eines der bedeutendsten Werke der Weltliteratur bietet zahlreiche Aktivitäten zum Leseverständnis und zur Interpretation sowie ergänzende Übungen zu Grammatik und Wortschatz. Audio-CD mit dramatisierter Textaufnahme. Adaptacja słynnych dzieł literackich pozwala na uczenie się języka i jednocześnie na obcowanie z literaturą piękną. Dzięki uproszczonym wersjom literackim jest to możliwe. Audiobook zapewnia nie tylko przyjemność uczenia, ale też obcowania z literaturą piękną.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Die Verwandlung" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.