Diablo. Wojna Grzechu: Prawo Krwi Księga 1 (Okładka miękka)

Diablo. Wojna Grzechu: Prawo Krwi Księga 1

Diablo. Wojna Grzechu: Prawo Krwi Księga 1 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -25%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jesteś fanem gier z serii Diablo
  • szukasz ciekawej lektury
  • odrobina magii poprawi każdą historię

Niezwykle oryginalna opowieść magii i miecza o odwiecznej wojnie między dobrem a złem, oparta na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej grze Blizzard Entertainment, która zdobyła miliony fanów na całym świecie.Od zarania dziejów anielskie zastępy Królestwa Niebios oraz demoniczne hordy Płonących Piekieł pogrążone były w wiecznym konflikcie o los całego Stworzenia. Teraz ta wojna objęła także Sanktuarium – świat ludzi. Każda ze stron pragnie zdobyć ludzkość dla własnych celów. Siły dobra i zła toczą sekretną wojnę o dusze śmiertelników. Oto opowieść o Wojnie Grzechu – konflikcie, który już na zawsze zmieni przeznaczenie człowieka.


Trzy tysiące lat przed tym, jak mrok pochłonął Tristram, w niewielkiej wiosce nazwanej Seram mieszkał prosty farmer – Uldyzjan, syn Diomedesa. Nieoczekiwanie w życie Uldyzjana wkraczają siły, które raz na zawsze kładą kres jego spokojnej egzystencji.

Zdumiony Uldyzjan staje się nagle centrum mrocznych wydarzeń. Niesłusznie obwiniany o brutalne morderstwo dwóch kapłanów zmuszony jest uciekać z rodzinnej wioski. Ku własnemu przerażeniu uświadamia sobie, że obudziła się w nim moc, o jakiej żadnemu człowiekowi się dotąd nie śniło.
Musi zapanować nad przepełniającą go potęgą, zanim pochłonie ona całkowicie człowieczeństwo Uldyzjana.


OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Diablo. Wojna Grzechu: Prawo Krwi Księga 1" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.