Diabeł w Krakowie (MP3)

Diabeł w Krakowie
Bajka dla dzieci

Wszystkie bajki i legendy mają w sobie choć ułamek prawdy. Jeśli lubicie historię i opowieści związane z autentycznymi miejscami, spodoba Wam się to nagranie.

Audiobook „Diabeł w Krakowie” to historia stworzona przez Lucjana Siemieńskiego. Jej akcja rozgrywa się w jednym z najpiękniejszych miast Polski.

Polecamy tę opowieść tym wszystkim, którzy kiedykolwiek odwiedzili Kraków, tym, którzy dopiero się tam wybierają i wszystkim, którzy lubią klimat związany z tym niezwykłym miejscem.

Nagranie to blisko 80-minutowa opowieść w znakomitej interpretacji Jolanty Nord.

Aby słuchacze bardziej mogli się wczuć w dawne czasy i klimat starego Krakowa, autor zadbał o to, aby opowieść snuć nieco archaicznym językiem.

Wszystko jednak będzie zrozumiałe nawet dla najmłodszych słuchaczy, którzy z pewnością polubią bohaterów tej historii i będą traktować „Diabła w Krakowie” jak wspaniałą bajkę.

Polecamy audiobook miłośnikom legend i fanom fikcji osadzonej w rzeczywistych miejscach. Z pewnością rozpoznają nazwy budynków Krakowa i będą mogli powspominać swoje własne wycieczki do przywoływanych lokalizacji.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Diabeł w Krakowie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.