Deponia 3: Goodbye Deponia (Steam) (PC / Mac cyfrowe)

Deponia 3: Goodbye Deponia (Steam)

Deponia 3: Goodbye Deponia (Steam) (PC / Mac cyfrowe)

5.00 / 1 głosów

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • zagrasz w klasyczną przygodówkę w niezwykłym świecie, utrzymaną w tradycji Douglasa Adamsa, Terry'ego Pratchetta i Matta Groeninga
 • poznasz epickie zakończenie znakomitej serii o Deponii
 • gra została opatrzona unikalną, utrzymana w stylu komiksowym, ręcznie rysowaną szatą graficzną
 • Daedalic to twórcy gier Memoria, Edna & Harvey: The Breakout, A New Beginning czy Edna & Harvey: Harvey's New Eyes
 • Steam

 

 

Więcej chaosu, więcej zniszczenia, więcej Rufusa. Nie jeden, nie dwóch, ale trzech Rufusów powoduje wszelkiego rodzaju szalony zamęt w długo oczekiwanej komedii przygodowej typu point & click pod tytułem Goodbye Deponia: Organoni planują zniszczyć Deponię, prześliczna Goal zniknęła (po raz kolejny), a anty-bohater Rufus nie może przestać iść swoją droga.

Rufus, wynalazca i wolny duch, chciał tylko uciec z zagraconej planety Deponia i przenieść się do Elysium, raju orbitującej wokół Deponii jako statek kosmiczny zarezerwowany dla najwyższych warstw społeczeństwa. Goal, dziewczyna zamieszkująca niegdyś Elysium, dla której Rufus stracił głowę, nadal stanowi klucz do jego sukcesu....oraz trampolinę, która wyniesie go w przestrzeń. W końcu Rufus opracował pozornie perfekcyjny plan.

A jednak wszystko co mogło pójść nie tak nagle rzeczywiście idzie nie tak. Początkowo w przebraniu, Rufus znajdzie się na szybkim krążowniku pośród poważnych oficjeli Orgnanonu, a Goal znika. Kiedy Rufus napotyka na maszynę do klonowania, wydaje się, że znalazł rozwiązanie. Jego klon ma mu pomóc wydostać się z tego położenia, Jednak „niewytłumaczalny” błąd sprawia problemy i Goal po raz kolejny wymyka się naszemu bohaterowi. Teraz musi rozwiązać trzy główne problemy: musi ponownie znaleźć Goal, dotrzeć do Elysium i zapobiec zniszczeniu całej planety Deponia z rąk Organonów.

Tylko trzech Rufusów może to rozwiązać — i dlatego pechowy wynalazca decyduje się sklonować! Ma to swoje szalone konsekwencje dla gracza: w Goodbye Deponia, gracz czasami musi kontrolować wszystkich trzech Rufusów, wykorzystując ich do wspólnego wykonania zadań — mimo, że Rufus często wpada na samego siebie.

Goodbye Deponia to epickie zakończenie trylogii o Deponii oraz sequel najlepszej gry niemieckiej roku 2013 (German Computer Game Awards). Zwycięska seria o Deponii składa się z trzech szalonych przygód z zagraconej planety Deponia. Trzy klasyczne gry typu point & click ucieszą nie tylko fanów komedii i weteranów przygód, ale również nowicjuszy tego gatunku. Pełna humoru seria o Deponii zachwyca piękną, ręcznie rysowaną grafiką komiksową 2D, sarkastycznymi dialogami oraz dużą ilością czarnego humoru. Otrzymała wiele nagród branżowych, w tym German Computer Game Award (Deutscher Computerspielpreis) oraz wiele nagród przyznawanych przez programistów niemieckich.

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję zabezpieczoną platformą Steam

 • pewność, że wspierasz twórców, ponieważ dostaną kasę bezpośrednio od nas

 • 28 sierpnia 2017 walas85,

  Deponia 3: Goodbye Deponia (Steam)

  Goodbye Deponia, jest to trzecia cześć a zarazem kontynuacja wydarzeń jakie miały miejsce w Chaos on Deponia - to "jedna z najlepszych gier point-and-... czytaj >
  Goodbye Deponia, jest to trzecia cześć a zarazem kontynuacja wydarzeń jakie miały miejsce w Chaos on Deponia - to "jedna z najlepszych gier point-and-clik" jakich grałem! Naszą przygodę rozpoczynamy w miejscu, gdzie skończyliśmy poprzednią cześć gry (Chaos on Deponia) - co jest fajne. Polecam rozpocząć przygodę z grą od samego początku (pierwsza część "Deponia"), by cała fabuła miała sens, a przez co zabawa będzie większa. Fabuła jest w dalszym ciągu rewelacyjna, oprawa graficzna cudna, muzyka przyjemna, z humorem to już pojechali na maxa, zagadki są dosyć wymagające, ale do wykonania (zawsze można ominąć) - za dobrze wykonane zadania zostaniemy nagrodzeni achievementami.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1