Deponia 2: Chaos on Deponia (PC / Mac cyfrowe)

Deponia 2: Chaos on Deponia

Deponia 2: Chaos on Deponia (PC / Mac cyfrowe)

4.40 / 5 głosów

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • polubiłeś Rufusa i Goal, niczym bohaterów dobrego serialu
 • za Deponię!!!
 • klasycznych przygodówek nigdy za wiele
Kup na prezent
 • brak
Goal cierpi na roztrojenie jaźni. Jest to o tyle niefortunne, że w swoim mózgu przechowuje kody, które mogą pomóc w dostaniu się do podniebnego miasta. Dzięki nim Rufus nie tylko spełniłby swoje odwieczne marzenie, ale miałby także szansę powstrzymać radę przed wprowadzeniem w życie decyzji o zagładzie zaśmieconej Deponii.

Chaos on Deponia to klasyczna przygodówka. Kierujesz Rufusem i pomagasz mu rozwiązać wiele zagadek. Rufus to ciapa, w dodatku niezbyt uprzejma, więc jego poczynania nieraz będą treścią śmiesznych gagów. Gra wyróżnia się ładną, rysunkową oprawą.

To kontynuacja Deponii. Twórcy z Daedalic planują trylogię przygód Rufusa i Goal, co oznacza jedno – jeszcze więcej świetnego, zwariowanego humoru, którego równie pełno na Deponii co śmieci.

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • polską wersję językową

 • pewność, że wspierasz twórców, ponieważ dostaną kasę bezpośrednio od nas

 • 24 maja 2013 Rejw,

  Deponiaj dalej daje radę - 4,5

  Druga część odczuwalnie słabsza od pierwszej, ale i tak warto ją przejść. Tak to bez zmian. Masa humoru, "wnerwiający" bohater i do tego bardzo dobre ... czytaj >
  Druga część odczuwalnie słabsza od pierwszej, ale i tak warto ją przejść. Tak to bez zmian. Masa humoru, "wnerwiający" bohater i do tego bardzo dobre spolszczenie.
  16 maja 2013 lordreaper,

  Bardzo dobra kontynuacja

  Powiem szczerze, że po pierwszej Deponi czekałem tylko na promocję na kontynuacje i nie zawiodłem się na niej, humor tak samo dobry jak poprzednio. Ty... czytaj >
  Powiem szczerze, że po pierwszej Deponi czekałem tylko na promocję na kontynuacje i nie zawiodłem się na niej, humor tak samo dobry jak poprzednio. Tylko grac i cieszyć się z kolejnych gagów :)
  21 kwietnia 2013 Monttsserat,

  Godna kontynuacja części pierwszej

  Nieczęsto zdarza się, by kolejne części były tak samo dobre, jak oryginał, ale Dedalic trzyma poziom swoich produkcji - choć jak już wspominałam przy ... czytaj >
  Nieczęsto zdarza się, by kolejne części były tak samo dobre, jak oryginał, ale Dedalic trzyma poziom swoich produkcji - choć jak już wspominałam przy recenzji poprzedniej części, nie jest to gra przygodowa wszech czasów. Ale historia jest ciekawa, bohaterowie nie postępują abstrakcyjnie w stosunku do Deponii 1, a zagadki są logiczne i ani przesadnie trudne, ani zbyt łatwe. Jak zawsze rozbraja mnie zachowanie Rufusa i dziwi fakt, że po tylu przygodach, wciąż niczego się nie nauczył. :-) Z drugiej strony zaskakuje mnie też sposób rozumowania Goal, a to ona jest tą, która przybyła z „lepszego świata”. Z niecierpliwieniem czekam teraz na zwieńczenie historii, które pojawić się ma jesienią tego roku i oby nie zawiodło moich oczekiwań. Jedyna rzecz, nad którą ubolewam, to brak – jakże znakomitego – polskiego dubbingu, który w ostatnich latach został zaniechany. Jednak patrząc na to ile świetnych i KASOWYCH gier, nie zostało wyposażonych w choćby w polskie napisy... ba, nawet w ogóle nie wydano ich w Polsce, to powinniśmy ciszyć się z tego, co mamy. Takie nasze szczęście. 25 lat po obaleniu komunizmu, 25 lat za resztą świata.
 • 21 stycznia 2013 bold,

  Warto!

  Moim zdaniem pozycja jak najbardziej obowiązkowa dla fanów przygodówek ;) Zachwyca żartami, tak, jak "jedynka". I w dodatku po polsku ;) Mmmm.
  Moim zdaniem pozycja jak najbardziej obowiązkowa dla fanów przygodówek ;) Zachwyca żartami, tak, jak "jedynka". I w dodatku po polsku ;) Mmmm.

4.40

Na podstawie 5 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1