Demon luster (MP3)

Demon luster


Kontynuacja „Szamanki od umarlaków”, audiobooka otwierającego cykl o Idzie, opiekunce dusz tych, którym przepowiada śmierć.

„Demon luster” to ciąg dalszy opowieści o tym, jak uciążliwa może być pewna wiedza i jaka duża odpowiedzialność ciąży na szamance. Teraz, jakby mało miała problemów, musi zmierzyć się z Kusicielem, który zwany jest Demonem luster.

To znakomity, wciągający i pełny ironicznego humoru audiobook, który opowiada losy bohaterów żyjących na granicy światów, ale opisanych tak sugestywnie, że słuchacze bez problemu mogą zaangażować się w świat przedstawiony.

Dobrze poprowadzona historia, która nie pozostawia słuchaczy obojętnymi. Bez względu na to, czy wierzymy w zaświaty, czy potraktujemy tę historię jak baśń, będziemy znakomicie się bawić, śledząc pojedynek szamanki z demonem.

Martyna Raduchowska stworzyła fantastyczne postaci, których losem się przejmujemy, a które przede wszystkim, dostarczają nam emocji i rozrywki w najlepszym wydaniu

Zarówno „Demon luster”, jak i poprzednia część cyklu Martyny Raduchowskiej – „Szamanka od umarlaków” – ukazała się w docenionej przez słuchaczy interpretacji Małgorzaty Lewińskiej.

Cała ta historia przepojona jest lekko ironicznym humorem, dialogi są żywe, narracja wartka i prowadzona barwnym językiem. Lekka i przyjemna, wciąga jak odkurzacz.

Ewa Białołęcka

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Demon luster" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.