Delta Machine (CD)

Delta Machine

Delta Machine (CD)

Depeche Mode

Oferta specjalna -14%

Depeche Mode

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jesteś fanem twórczości Depeche Mode
 • lubisz wyraźny udział elektroniki w kompozycji utworu
 • to świetny prezent dla każdego fana zespołu
 • Delta Machine - tak nazywa się 13. studyjny album Depeche Mode - jednego z najważniejszych zespołów w historii współczesnej muzyki. Założona w 1981 roku grupa ma na koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt, od ponad trzech dekad nosi miano 'kultowej' i kolejnymi płytami zyskuje sobie przychylność nie tylko fanów, ale i krytyków (ostatni album Sounds of The Universe z 2009 r. zadebiutował na 1, miejscu w 14 krajach, w tym także w Polsce).

  Album nagrywany był przez ponad rok w Santa Barbara w Kalifornii i w Nowym Jorku. Produkcją krążka zajął się Ben Hillier a całość zmiksował Flood. Zawiera 13 (w wersji deluxe 17) nowych utworów, w tym singlowy "Heaven" i udostępniony jeszcze w zeszłym roku utwór "Angel", jaki towarzyszył klipowi video pokazującą postępy w pracy nad krążkiem. Martin Gore o 'Delta Machine': „Tworzenie tej płyty było trudne, bo chciałem osiągnąć na niej możliwie najnowocześniejsze brzmienie. Pragnę, aby ludzie słuchając tego albumu odnajdywali wewnętrzny spokój. Jest w nim coś magicznego”. Dave Gahan dodaje: “Gdy dochodzimy do punktu, w którym nasza muzyka zaczyna brzmieć zbyt normalnie, mieszamy wszystko, aż otrzymujemy typowe brzmienie Depeche Mode. W przypadku Delta Machine było tak samo i nie mogę się doczekać kiedy nasi fani usłyszą efekt końcowy".

  Oprócz podstawowej wersji płyty na CD, album Delta Machine ukaże się w specjalnej, ekskluzywnej wersji Deluxe. Zawierać będzie ona cztery dodatkowe utwory i 28-stronicową książeczkę za zdjęciami Antona Corbijna, artysty wizualnego od wielu lat współpracującego z zespołem. Album dostępny będzie również na winylu (2LP, ilośc piosenek jak w wersji Deluxe).
 • 1
  Welcome to My World
  4:56
  2
  Angel
  3:58
  3
  Heaven
  4:05
  4
  Secret to the End
  5:12
  5
  My Little Universe
  4:24
  6
  Slow
  3:45
  7
  Broken
  3:58
  8
  The Child Inside
  4:16
  9
  Soft Touch / Raw Nerve
  3:27
  10
  Should Be Higher
  5:04
  11
  Alone
  4:29
  12
  Soothe My Soul
  5:17
  13
  Goodbye
  5:03
  14
  Long Time Lie
  4:23
  15
  Happens All the Time
  4:20
  16
  Always
  5:07

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Delta Machine" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.