Delta Machine (LP) (Płyta winylowa)

Delta Machine (LP)

Delta Machine (LP) (Płyta winylowa)

Depeche Mode

Oferta specjalna -13%

Depeche Mode

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jesteś fanem twórczości Depeche Mode
 • lubisz wyraźny udział elektroniki w kompozycji utworu
 • to świetny prezent dla każdego fana zespołu
Kup na prezent
 • Delta Machine - tak nazywa się 13. studyjny album Depeche Mode - jednego z najważniejszych zespołów w historii współczesnej muzyki. Założona w 1981 roku grupa ma na koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt, od ponad trzech dekad nosi miano 'kultowej' i kolejnymi płytami zyskuje sobie przychylność nie tylko fanów, ale i krytyków (ostatni album Sounds of The Universe z 2009 r. zadebiutował na 1, miejscu w 14 krajach, w tym także w Polsce).

  Album nagrywany był przez ponad rok w Santa Barbara w Kalifornii i w Nowym Jorku. Produkcją krążka zajął się Ben Hillier a całość zmiksował Flood. Zawiera 13 (w wersji deluxe 17) nowych utworów, w tym singlowy "Heaven" i udostępniony jeszcze w zeszłym roku utwór "Angel", jaki towarzyszył klipowi video pokazującą postępy w pracy nad krążkiem. Martin Gore o 'Delta Machine': „Tworzenie tej płyty było trudne, bo chciałem osiągnąć na niej możliwie najnowocześniejsze brzmienie. Pragnę, aby ludzie słuchając tego albumu odnajdywali wewnętrzny spokój. Jest w nim coś magicznego”. Dave Gahan dodaje: “Gdy dochodzimy do punktu, w którym nasza muzyka zaczyna brzmieć zbyt normalnie, mieszamy wszystko, aż otrzymujemy typowe brzmienie Depeche Mode. W przypadku Delta Machine było tak samo i nie mogę się doczekać kiedy nasi fani usłyszą efekt końcowy".

  Oprócz podstawowej wersji płyty na CD, album Delta Machine ukaże się w specjalnej, ekskluzywnej wersji Deluxe. Zawierać będzie ona cztery dodatkowe utwory i 28-stronicową książeczkę za zdjęciami Antona Corbijna, artysty wizualnego od wielu lat współpracującego z zespołem. Album dostępny będzie również na winylu (2LP, ilośc piosenek jak w wersji Deluxe).
 • LP#1
  1A. Welcome To My World
  2A. Angel
  3A. Heaven
  4A. Secret To The End
  1B. My Little Universe
  2B. Slow
  3B. Broken
  4B. The Child Inside
  5B. Soft Touch/Raw Nerve

  LP#2:
  1A. Should Be Higher
  2A. Alone
  3A. Soothe My Soul
  4A. Goodbye
  1B. Long Time Lie
  2B. Happens All The Time
  3B. 
  Always
  4B. All That's Mine

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Delta Machine (LP)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.