Delikatne uderzenie pioruna (MP3)

Delikatne uderzenie pioruna
Audiobook, który do pewnego momentu przypomina atmosferą i wydarzeniami „Krzyżaków” Sienkiewicza. Ale opowieść autorstwa Dariusza Domagalskiego to nie tylko dobrze znana historia z początku XV wieku, ale również świetna powieść z gatunku fantasy. Bohaterami są oczywiście władcy, rycerze i piękne damy dworu. Rycerz, który zostaje wysłany z tajna misja, okazuje się mieć niezwykłe zdolności? Czy i jak z nich skorzysta, aby wypełnić polecenia i dotrzeć do księcia Witolda? Znakomicie poprowadzona akcja, nawiązujący do epoki język i barwne postaci – to główne zalety „Delikatnego uderzenia pioruna” - powieściowego debiutu Dariusza Domagalskiego, który w wersji audio ukazał się w świetnej interpretacji Rocha Siemianowskiego.

To nagranie, które spodoba się nie tylko miłośnikom fantastyki, ale porwie również tych, którzy interesują się historią.

Sugestywna narracja dotyczy wszakże wydarzeń, które miały miejsce naprawdę i kto wie, co tak naprawdę działo się za zamkniętymi drzwiami komnat Władysława Jagiełły.

W wersji audio ukazały się także inne powieści historyczne Dariusza Domagalskiego: „Gniewny pomruk burzy”, „Aksamitny dotyk nocy” oraz opowiadania „I niechaj cisza wznieci wojnę”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Delikatne uderzenie pioruna" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.