Deja Vu (CD)

Deja Vu
 • Najstarszy aktywnie działający DJ świata, człowiek-legenda który "wynalazł" disco wydał nową płytę!
   
  Giorgio Moroder, zwany ‘ojcem chrzestnym muzyki tanecznej’ powrócił na usta wszystkich 3 lata temu dzięki płycie Daft Punk, na której (w utworze będącym wywiadem z samym sobą) opowiadał o początkach kultury klubowej. 
   
   
  Album "Deja vu" jest pełen gości z najwyższej międzynarodowej półki! Pierwszym oficjalnym singlem z płyty jest duet z Kylie Minogue "Right Here, Right Now". Sporym zaskoczeniem na płycie jest zaśpiewany przez Britney Spears cover słynnego hitu „Tom’s Dinner” Suzanne vegi z lat 80-tych. Pozostali goście to m.in. Kelis, Charli XCX, Foxes czy Mikky Ekko. Warto dodać, że za wizualną stronę albumu odpowiada ekipa The Creators Project, pracująca m.in. przy ostatniej płycie Daft Punk. 
   
   
  Moroder: "Pierwsza od 30 lat płyta to niezwykłe emocje. Kto by pomyślał, że dodanie ‘kliku’ do 24-ścieżkowego rejestratora dźwięku wprowadzi muzyczną rewolucję i zainspiruje kilka następnych generacji. Kiedy myślę o tym świętując nadchodzące 75 urodziny, za nic nie zamieniłbym tamtych dni. Przy nowej płycie miałem możliwość pracy z najwspanialszymi artystami tego świata. Jest tu i współczesna muzyka taneczna, i disco, i elektronika… wszystko czego zapragniecie. I kiedy będziecie jej słuchać… poczujecie… deja vu".
   
   
  Album "Deja vu" ukazuje się na płycie CD oraz w wersji deluxe – 2 CD z czterema dodatkowymi utworami.
 • 1. 4 U With Love
  2. Dej? Vu (Feat. Sia)
  3. Diamonds (Feat. Charli Xcx)
  4. Don't Let Go (Feat. Mikky Ekko)
  5. Right Here, Right Now (Feat. Kylie Minogue)
  6. Tempted (Feat. Matthew Koma)
  7. 74 Is The New 24
  8. Tom's Diner (Feat. Britney Spears)
  9. Wildstar (Feat. Foxes)
  10. Back & Forth Feat. Kelis
  11. I Do This For You (Feat. Marlene)
  12. La Disco

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Deja Vu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.