DEADPOOL (SOUNDTRACK)

DEADPOOL (SOUNDTRACK)

DEADPOOL (SOUNDTRACK)

OST

Oferta specjalna -13%

OST

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to ścieżka dźwiękowa do filmu Deadpool
  • uwielbiasz filmy z uniwersum Marvela
  • chcesz poczuć klimat filmu

Kup na prezent
Dźwiękowa ilustracja do kolejnej amerykańskiej superprodukcji o superbohaterze, thrillera "Deadpool" z Ryanem Reynoldsem i znaną z serialu "Homeland" Moreną Baccarin w rolach głównych. Autorem muzyki jest jeden z najbardziej cenionych didżejów na świecie, Holender Tom Holkenborg, nagrywający pod pseudonimem Junkie XL. Reynolds wciela się w Wade`a Wilsona, byłego żołnierza sił specjalnych, który po diagnozie wskazującej na chorobę nowotworową, zostaje poddany niebezpiecznemu eksperymentowi.

Skutkiem tegoż powstaje tytułowy Deadpool, alter ego Wade`a. Rozpoczyna on polowanie na tych, którzy są odpowiedzialni za jego transformację. Film oparty na komiksie Marvela wyreżyserował Tim Miller. Muzycznie oprawił zaś w mnóstwo dynamicznych dźwięków podkreślających wartką akcję, Junkie XL.

Połączenie dynamiki akcji i energetyczności muzyki nie pozwoli nikomu na nudę podczas seansu. Oprócz swoich utworów, Holender włączył do zestawu także piosenki autorstwa między innymi DMX-a, Neila Sedaki, duetu Wham! oraz zespołu Salt-N-Pepa.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"DEADPOOL (SOUNDTRACK)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.