Deadly Sin 2 (PC) klucz Steam

Deadly Sin 2 (PC) klucz Steam

Deadly Sin 2 (PC) klucz Steam

 • PC
 • angielska
 • 30-07-2019
 • klucz produktu
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • MUVE.PL

Tysiąc lat pokoju zostało rozbite przez zdradę, polityczne wstrząsy i wojnę. Graj jako bohater Carrion Iblis, kiedy historia Siegfrieda, prawdziwego następcy Imperium, pogrąża świat w coraz większej ciemności.

 

Zanurz się w świecie konfliktów, gdy kilka przeciwnych frakcji walczy o dominację nad Imperium Archaelusa i jego ludźmi. Chwyć potężne ostrze Carriona Iblisa, gdy wraz z i jego przyjaciółmi rozdziera masywną sieć manipulacji. To podróż, która otworzy drzwi przeznaczenia, przygotowując grunt pod prawdziwie epicką walkę o losy świata!

 

W tej przygodzie Carrion musi ścierać się z wrogami od wewnątrz i od zewnątrz. Będzie stawiał czoła swoim rodakom, odpierał inwazję nieumarłych wrogów, odganiał swoje osobiste demony, znajdzie miłość i rzuci wyzwanie potędze niebios.

 

Deadly Sin 2 to 20-30 godzinna gra fantasy RPG. Nie jest to bezpośrednia kontynuacja Deadly Sin 1; podobnie jak w grach z serii Final Fantasy, Deadly Sin 2 jest tylko kolejnym z serii duchowych następców oryginału. Deadly Sin 2 oferuje znacznie ulepszony system walki i menu, a także nowe funkcje.

 

1) W pełni oskryptowany, z widokiem z tyłu, warunkowy system bitewny oparty na turach autorstwa Mithrana. Jest to wyrafinowana ewolucja tradycyjnej formuły bitewnej RPG, która obejmuje system zagrożeń typu „zwycięzca bierze wszystko” oraz nowe statystyki, w tym szybkość, budowę, blokadę tarczy, regenerację MP i wagę wyposażenia.

 

2) Oryginalna ścieżka dźwiękowa napisana przez twórcę gry, Harmonic.

 

3) Duża liczba dynamicznych, przyjemnych i satysfakcjonujących zadań pobocznych, które ożywiają świat!

 

4) System ulepszeń: dostosuj dowolną broń, tarczę lub zbroję steru / ciała / ramienia za pomocą ulepszeń, które znajdziesz lub kupisz na całym świecie. Udoskonalenia dodają statystyki, efekty statusu, zmiany żywiołów i inne ulepszenia, z którymi bez końca można się bawić.

 

5) Dogłębny system punktów umiejętności: każdy komputer ma unikalne drzewo umiejętności. Zainwestuj punkty umiejętności zdobyte podczas wyrównywania poziomów lub wykonywania zadań. Jeśli nie podoba ci się, jak rozwija się twoja postać, możesz otrzymać punkty umiejętności w gospodzie!

 

6) Węzły potworów: znajdź te węzły, aby wyłączyć losowe spotkania i zdobyć punkty umiejętności. Jeśli chcesz ponownie walczyć z wrogami, węzły potworów można ponownie włączyć na własną rękę!

 

7) Interfejs myszy: możesz używać myszy do wykonywania prawie wszystkiego, w tym ruchu. Możesz nie używać myszy, po prostu przesuwając ją poza ekran. Użyj Alt-Enter, aby przełączyć tryb pełnoekranowy.

 • PC
 • angielska
 • 30-07-2019
 • klucz produktu
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • MUVE.PL

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Deadly Sin 2 (PC) klucz Steam" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.