Dar i Tajemnica (MP3)

Dar i Tajemnica
Publikacja jest formą podziękowania Janowi Pawłowi II za niezwykły pontyfikat. Wydanie audiobooka towarzyszy obchodom 5. rocznicy śmierci papieża-Polaka.

„Dar i Tajemnica” Jana Pawła II to książka niezwykle osobista. Papież dzieli się w niej ze wszystkimi swoimi najgłębszymi przemyśleniami i wspomnieniami. Opowiada o dzieciństwie i szkole w Wadowicach, o studiach na Uniwersytecie Jagiellońskim i w Seminarium Duchownym w Krakowie, o radościach życia kapłańskiego i wyzwaniach stojących przed współczesnymi kapłanami. Audiobook „Dar i Tajemnica” jest słowną interpretacją dzieła Jana Pawła II w wykonaniu znanego aktora Krzysztofa Gosztyły.

Niekomercyjny charakter przedsięwzięcia zakłada nieodpłatne udostępnienie nagrania książki Jana Pawła II w atrakcyjnej formie wszystkim Polakom. Audiobook jest adresowany do szerokiego grona odbiorców. Szczególne zainteresowanie powinien wzbudzić wśród miłośników literatury wspomnieniowej oraz osób zainteresowanych pontyfikatem i twórczością Jana Pawła II.

Premiera audioboka to 2 kwietnia 2009 roku. Data ukazania się publikacji na rynku idealnie wpisuje się w związku z tym w obchody śmierci Jana Pawła II, których organizatorem jest Centrum Myśli Jana Pawła II.
Producentami audiobooka są serwis internetowy audioteka.pl oraz Centrum Myśli Jana Pawła II – Instytucja Kultury m. st. Warszawy

Patron medialnyOCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dar i Tajemnica" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.