Dante na tropie (Okładka miękka)

Dante na tropie

Dante na tropie (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • po śladach krwi dojdziesz do rozwiązania makabrycznej tajemnicy
  • uwielbiasz mroczne historie
  • opowieść trzyma w napięciu do ostatniej strony

MROCZNY KRYMINAŁ I NAMIĘTNY ROMANS W JEDNYM.

Tej książki nie można czytać obojętnie. Emocje są gorące, zbrodnie makabryczne, przyjaciele wierni, bohaterka pociągająca, a Dante niezawodny.

Anna Drozd przyjechała do małego miasteczka, kupiła piękną willę na uboczu, wyremontowała ją i zamieszkała w niej razem z wyżłem weimarskim o poetyckim imieniu Dante. Znalazła pracę w miejscowej bibliotece, a ponieważ była typem samotniczki, życie wśród bibliotecznych regałów bardzo jej odpowiadało. Mieszkańcy miasteczka zaintrygowani samotniczym życiem młodej kobiety, tonęli w domysłach, co też skłoniło Annę do porzucenia poprzedniego życia w dużym mieście. Większość stawiała na zawód miłosny, ale na nieszczęście plotkarzy, nikt więcej nie mógł się niczego o niej dowiedzieć.

Bomba wybucha, kiedy Dante na spacerze przynosi do nóg swojej pani ludzki palec. Przerażona Anna biegnie na komisariat, gdzie poznaje komisarza Wiktora, podobnie jak ona pokiereszowanego przez życie. W spokojnym dotychczas miasteczku zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Osoby, z którymi Anna rozmawia, próbując wyjaśnić kryminalną zagadkę, umierają w tajemniczych okolicznościach. Wkrótce jej samej zaczyna grozić niebezpieczeństwo…


Czy Anna rozwikła tajemnicę zbrodni?
Czy znajdzie spokój i zostanie w miasteczku z psem i mężczyzną przy boku?

Dante na tropie to druga po świetnie przyjętym debiucie "Zabłądziłam" powieść Agnieszki Olejnik.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dante na tropie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.