Dante na tropie (ebook) (do pobrania)

Dante na tropie (ebook)

Dante na tropie (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • po śladach krwi dojdziesz do rozwiązania makabrycznej tajemnicy
  • uwielbiasz mroczne historie
  • opowieść trzyma w napięciu do ostatniej strony

Kup na prezent
MROCZNY KRYMINAŁ I NAMIĘTNY ROMANS W JEDNYM.

Tej książki nie można czytać obojętnie. Emocje są gorące, zbrodnie makabryczne, przyjaciele wierni, bohaterka pociągająca, a Dante niezawodny.

Anna Drozd przyjechała do małego miasteczka, kupiła piękną willę na uboczu, wyremontowała ją i zamieszkała w niej razem z wyżłem weimarskim o poetyckim imieniu Dante. Znalazła pracę w miejscowej bibliotece, a ponieważ była typem samotniczki, życie wśród bibliotecznych regałów bardzo jej odpowiadało. Mieszkańcy miasteczka zaintrygowani samotniczym życiem młodej kobiety, tonęli w domysłach, co też skłoniło Annę do porzucenia poprzedniego życia w dużym mieście. Większość stawiała na zawód miłosny, ale na nieszczęście plotkarzy, nikt więcej nie mógł się niczego o niej dowiedzieć.

Bomba wybucha, kiedy Dante na spacerze przynosi do nóg swojej pani ludzki palec. Przerażona Anna biegnie na komisariat, gdzie poznaje komisarza Wiktora, podobnie jak ona pokiereszowanego przez życie. W spokojnym dotychczas miasteczku zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Osoby, z którymi Anna rozmawia, próbując wyjaśnić kryminalną zagadkę, umierają w tajemniczych okolicznościach. Wkrótce jej samej zaczyna grozić niebezpieczeństwo…

Czy Anna rozwikła tajemnicę zbrodni?
Czy znajdzie spokój i zostanie w miasteczku z psem i mężczyzną przy boku?

Dante na tropie to druga po świetnie przyjętym debiucie "Zabłądziłam" powieść Agnieszki Olejnik.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dante na tropie (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.