Dangerously In Love (CD)

Dangerously In Love

Dangerously In Love (CD)

Beyoncé

Oferta specjalna -16%

Beyoncé

 • Dangerously in Love – debiutancki album solowy amerykańskiej wokalistki rhythm and bluesowej Beyoncé Knowles, wydany 22 czerwca 2003 roku nakładem Columbia Records. Poza mieszanką soulu i rhythm and bluesa, znajdują się na nim elementy hip hopu oraz muzyki arabskiej, na co wpływ mieli producenci oraz goście. Łącząc taneczne piosenki z balladami płyta spotkała się z różnymi reakcjami, które niekiedy porównywały ją z wcześniejszymi dokonaniami wokalistki. Większość tekstów opowiada o miłości, i mimo iż Knowles pozostawała dyskretna w kwestii interpretacji piosenek, powszechnie uważano, że były poświęcone jej związkowi z raperem i ówczesnym partnerem, a obecnie mężem, Jayem Z.

  Dangerously in Love ugruntował pozycję Knowles jako rozpoznawalnej artystki solowej, a zarazem jednego z najważniejszych artystów przemysłu muzycznego. Album odniósł międzynarodowy sukces komercyjny, uzyskując multiplatynowe statusy w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii. Wydawnictwo zadebiutowało na szczycie listy Billboard 200, rozchodząc się w pierwszym tygodniu w 317 tysiącach egzemplarzy na rynku amerykańskim. Dangerously in Love uzyskał generalnie mieszane i pozytywne oceny od krytyków muzycznych, przynosząc Beyoncé pięć nagród Grammy.

  Rock and Roll Hall of Fame wyróżniło Dangerously in Love na 183. pozycji zestawienia 200 albumów, które ukształtowały rock and rolla[1].
 • 1. "Crazy in Love" (featuring Jay-Z)

  2. "Naughty Girl" 

  3. "Baby Boy" (featuring Sean Paul)

  4. "Hip Hop Star" (featuring Big Boi and Sleepy Brown)

  5.  "Be with You" 

  6. "Me, Myself and I" 

  7. "Yes" 

  8. "Signs" (featuring Missy Elliott)

  9. "Speechless" 

  10. "That's How You Like It" (featuring Jay-Z)

  11. "The Closer I Get to You" (duet with Luther Vandross)

  12. "Dangerously in Love 2" 

  13. "Beyoncé Interlude"

  14. "Gift from Virgo"   

  15. "Daddy"  

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dangerously In Love" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.