Dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara (MP3)

Dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara
Jeśli lubicie morskie wyprawy i piratów, ale tych sympatycznych, którzy chętnie nawiązują przyjaźnie i z radością wracają do domu, koniecznie musicie poznać pirata Rabarbara.

„Dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara” to już kolejny audiobook z opowiadaniami o tym dzielnym podróżniku. Tym razem oprócz Rabarbara, jego żony Barbary i synka Krztynka poznamy również nowych bohaterów: córeczkę pirata i dwie papużki. To już całkiem wesoła gromadka, do której nasz pirat bardzo chętnie wraca ze swoich wojaży. Ale czy stanie się teraz piratem udomowionym? Czy zew morza ucichnie, a Rabarbar będzie tylko sprzątał i gotował?

Posłuchajcie, jakie przygody czekają na załogę Rabarbara w nowej odsłonie historii stworzonych przez Wojciecha Witkowskiego. To przezabawne, bardzo pogodne opowieści, które znakomicie interpretuje Modest Ruciński. Trzy godziny śmiechu i doskonałej zabawy, która spodoba się nie tylko tym, którzy zafascynowani są żeglarstwem.

Polecamy również tom poprzedzający: „Burzliwe dzieje pirata Rabarbara” oraz kontynuację: „Jeszcze dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara”. Wszystkie części w wersji audio czyta Modest Ruciński.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.