Czerwony Kapturek (MP3)

Czerwony Kapturek
Popularne bajki wg Charlesa Perroult: Czerwony kapturek i Ośla skórka

Godzina z fantastycznymi opowieściami Charlesa Perrault w wersji dźwiękowej? Tak! To znakomity pomysł dla wszystkich, którzy kochają baśnie i bajki, a tych z pewnością nie brakuje wśród najmłodszych słuchaczy.

Tym razem Hanna Januszewska opracowała dla milusińskich „Czerwonego Kapturka” i „Oślą skórkę”. Baśnie, choć popularne, w każdej interpretacji są nową przygodą i pozwalają znowu zagłębić się w świat przygód, magii i prawdziwych emocji. To znakomity pomysł na nudę w domu lub w trakcie podróży. Można z pomocą nagrania w interpretacji Barbary Prokopowicz urozmaicić czas grupie przedszkolaków, smykom zaproszonym na wspólną popołudniową zabawę lub po prostu włączyć w tle, gdy maluch koloruje, układa klocki lub układa się do snu. Jedna historia, wiele zastosowań.

W serii adaptacji popularnych baśni przygotowanych przez Hannę Januszewską znalazły się również „Śpiąca królewna” oraz „Kopciuszek” - taki zestaw audiobooków z pewnością przypadnie do gustu maluchom, szczególnie dziewczynkom, które mogą utożsamiać się z dzielnymi i ślicznymi bohaterkami.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Czerwony Kapturek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.