Czerwony Kapturek (MP3)

Czerwony Kapturek
Przenieście się do świata Czerwonego Kapturka, przeżyjcie dobre i straszne chwile z małą dziewczynką jej babcią oraz wilkiem. Nie tylko „Czerwony Kapturek”, ale również „Jaś i Małgosia” czy „Kot w butach” znalazły się w audiobooku „Czerwony Kapturek i inne bajki” przygotowanym na podstawie klasycznych baśni różnych autorów przez Magdalenę Kuczyńską.

W sumie aż 8 różnych opowieści zawiera nagranie wydawnictwa Promatek, które kierowane jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz wszystkich tych, którzy lubią magiczne historie. Jeśli lubicie interesujące opowieści z mnóstwem barwnych bohaterów i zwrotów akcji oraz szczęśliwe zakończenia, polecamy serię „Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki”, w której ukazuje się między innymi niniejszy audiobook.

Poszczególne nagrania to zawsze kilka różnych opowieści, które łączy wspaniały język, odpowiednie dla maluchów tempo prezentacji i tło muzyczne, które urozmaica i ilustruje treść.

Oprócz „Czerwonego Kapturka i innych bajek” w serii pojawiły się także „Kopciuszek”, „Złota rybka” czy „Kot w butach”.

To klasyka, której zawsze dobrze się słucha. Ale dzięki profesjonalnej interpretacji i adaptacji z myślą o maluchach, audiobooki Magdaleny Kuczyńskiej to propozycja dla całej rodziny.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Czerwony Kapturek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.