Czerwone liście (Okładka miękka)

Czerwone liście

Czerwone liście (Okładka miękka)

Oferta specjalna -17%
Zagadkowa śmierć na terenie uniwersyteckiego kampusu i skomplikowane relacje pomiędzy czwórką studentów. W thrillerze "Czerwone liście" Paullina Simons po mistrzowsku buduje napięcie, sprawiając, że mroczna, klaustrofobiczna opowieść wciąga czytelnika bez reszty.


Pod warstwą śniegu zostaje znalezione nagie, zamarznięte ciało pięknej studentki, gwiazdy koszykówki Kristiny Kim. Zwłoki leżały tam przez dziewięć dni - dlaczego nikt ze znajomych dziewczyny nie zgłosił jej zaginięcia? Do sprawy zostaje przydzielony miejscowy detektyw Spencer O'Malley. Prowadząc śledztwo, coraz bardziej poznaje niepokojący świat czwórki studentów: Jima, Connie, Alberta i Kristiny. Odkrywa, że przyjaciele, którzy wspólnie się bawili, studiowali i - od czasu do czasu - sypiali ze sobą, mieli własne sekrety. Z plątaniny kłamstw i tajemnic zaczyna się wyłaniać szokująca prawda...

Paullina Simons (ur. 1963) - amerykańska pisarka rosyjskiego pochodzenia. Przyszła na świat w Leningradzie. Jako dziesięcioletnia dziewczynka wyemigrowała z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Jest autorką wielu bestsellerowych powieści. Największą popularność przyniosła jej saga o losach Tatiany i Aleksandra: "Jeździec miedziany", "Tatiana i Aleksander", "Ogród Letni" oraz seria powieści kryminalnych: "Jedenaście godzin", "Czerwone liście" i "Tully".

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Czerwone liście" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.