Czerwień, tom 1 (Okładka miękka)

Czerwień, tom 1

Czerwień, tom 1 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -21%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to błyskotliwa i inteligentna powieść
  • przeczytaj pierwszy tom zjawiskowej, nowej trylogii
  • lubisz klimat militarnej Sci-Fi
Kup na prezent

Pierwszy tom militarnej SF osadzony w bliskiej przyszłości, świecie reality TV i zaawansowanych technologii.

 


Najlepsza książka 2015 roku – zdaniem „Publishers Weekly” Finalistka nagród NEBULA i JOHNA CAMPBELLA!

Stefan Raets, Tor.com

Mroczna, inteligentna i cyniczna militarna SF. Doskonała powieść.

 


Pierwszy tom doskonałej trylogii science fiction. Fascynujący obraz wojen w bliskiej przyszłości, w których nanotechnologia i sztuczne inteligencje decydują o losach żołnierzy, bitew i konfliktów. Błyskotliwa i inteligentna powieść łącząca brudny realizm wojennej codzienności z Wiecznej wojny Haldemana z ekscytującymi bitewnymi scenami z najlepszych powieści Heinleina.

 


Porucznik James Shelley jest dowódcą elitarnego oddziału Sił Lądowych Stanów Zjednoczonych i posiada niezwykły dar wyczuwania zagrożeń. Oddział walczy z buntownikami w ogarniętym wojną afrykańskim państwie. „Podrasowani” żołnierze przyszłości wyposażeni są w egzoszkielety dające im moc i szybkość oraz sprzęt zapewniający bezprzewodową łączność między członkami oddziału, a także poprzez drony z czuwającym nad ich działaniami Nadzorem. Poza tym – o czym Shelley i jego ludzie już nie wiedzą – ich akcje są filmowane dla celów niemających nic wspólnego z wojną.

 


W niespodziewanym ataku myśliwców Shelley zostaje ciężko ranny. Jego obrażenia są tak poważne, że aby wrócić do służby musi poddać się cyborgizacji. Trafia w sam środek konfliktu między bezwzględnymi korporacjami, skorumpowanymi politykami i teksańskimi terrorystami dysponującymi bronią atomową. Zaczyna także podejrzewać, że swój dar wyczuwania niebezpieczeństw zawdzięcza potężnej sztucznej inteligencji kryjącej się w głębi sieci...

 "Mocny początek trylogii militarnej SF osadzonej w bliskiej przyszłości, w której najemnicy dyktują warunki." - Publishers Weekly, „Best Summer Books 2015”


"Porywająca wycieczka w zakamarki ludzkich i technologicznych tajemnic wojen przyszłości." - August Cole, The Art of Future Warfare

 

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Czerwień, tom 1" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.