Czary w krainie Oz (MP3)

Czary w krainie Oz
Miłośnicy literatury wiedzą, że Kraina Oz to miejsce niezwykłe, w którym właściwie wszystko jest możliwe. Tym, którzy polubili atmosferę powieści Franka Lymana Bauma „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, znaną również jako „Czarnoksiężnik ze Szmaragdowego Grodu”, polecamy dalsze historie stworzone w tym cyklu. Powstały z uwagi na wielką popularność książki. W sumie Baum napisał aż trzynaście różnych powieści, w których ponownie można odnaleźć bohaterów znanych z pierwszej części.

Teraz, dzięki audiobookom, możemy odwiedzać Szmaragdowy Gród zawsze, gdy przyjdzie nam na to ochota. Nagrania są utrzymane w klimacie podobnym do pierwszej odsłony cyklu. Usłyszymy ponownie o Dorotce i jej serdecznych przyjaciołach, przed którymi tym razem postawione zostaną nowe zadania. Czy dadzą sobie radę? I co stanie się w trakcie ich kolejnej wyprawy?

Audiobook „Czary w Krainie Oz” to część znakomitego cyklu, który ukazuje się w interpretacji Aldony Struzik. Dostępne są także inne odsłony serii , między innymi „Dorota i Oz znowu razem” oraz „Dorota u Króla Gnomów”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Czary w krainie Oz" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.