Czarnoksiężnik ze Szmaragdowego Grodu (MP3)

Czarnoksiężnik ze Szmaragdowego Grodu
Choć tytuł prezentowanego tu audiobooka jest nieco zmodyfikowany, niektórzy znają już tę opowieść jako „Czarnoksiężnika z Krainy Oz”.

Piękna, magiczna i ponadczasowa opowieść o Dorotce, która w wyniku huraganu trafiła do bajkowej krainy, w niczym nie przypominającej jej rodzinnego Kansas.

Historia, która wielokrotnie była adaptowana i przedstawiana zarówno na scenie, jak i na złotym ekranie, ma swój początek w książce Franka Lymana Bauma, który stworzył oryginalne, pełne uroku postaci ponad sto lat temu.

Posłuchajcie zatem o tym, gdzie trafiła dziewczynka i jak potoczyły się jej losy z dala od domu. Będą jej towarzyszyć niezwykli bohaterowie: blaszany drwal, strach na wróble i tchórzliwy lew.

Razem wyrusza w podróż, która ma zakończyć się osiągnięciem zamierzonych przez nich celów. Czy to się uda? I co ich spotka w trakcie drogi? To niezwykła opowieść o odwadze, przyjaźni i wierze we własne możliwości, sprawdzaniu się w trudnych sytuacjach i wzajemnym wsparciu. Słuchacze przekonają się, że czasami warto podjąć ryzyko i o wiele łatwiej jest to zrobić, gdy mamy obok kogoś życzliwego.

Polecamy ten audiobook uwadze dzieci i dorosłych. Ukazał się w znakomitej interpretacji Aldony Struzik.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Czarnoksiężnik ze Szmaragdowego Grodu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.