Czarne stopy (MP3)

Czarne stopy
Dla młodszych słuchaczy: wspaniała przygoda. Dla starszych: sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa, gdy z wypiekami na twarzach po raz pierwszy poznawali losy zastępu „Czarnych stóp”.

Audiobook opowiada o grupce dzieci, które jadą na obóz harcerski w Górach Świętokrzyskich i poznawać będą typowe obozowe życie, ze wszystkimi jego blaskami i cieniami.

Ta opowieść łączy w sobie wszystko, co w lekturach z dzieciństwa najlepsze: przygodę, śmiech i uniwersalną, wzruszającą bez względu na wiek odbiorcy, historię przyjaźni. Bohaterowie będą zdobywać konkretne sprawności, pilnować obozu, tropić tajemnicze „leśne oko” i… tego, kto podkrada jedzenie z ich obozowej kuchni.

Dzięki audiobookowi jeszcze raz możemy wybrać się z młodymi druhami na zboczę Diabelskiego Kamienia. Ich przygody to nie tylko wesoła opowieść, ale przede wszystkim opowieść o odwadze, wspólnym działaniu i umiejętności zdobywanych w trakcie pierwszych wakacji bez rodziców.

Książkę w wersji audio interpretuje Ireneusz Załóg.

Seweryna Szmaglewska - urodziła się w 11 lutego 1916 roku w Przygłowie znana przede wszystkim jako autorka powieści przygodowej dla młodzieży „Czarne stopy” oraz wspomnień z obozu koncentracyjnego „Dymy nad Birkenau”. Podczas wojny więziona w Auschwitz-Birkenau. Jako jedyna Polka zeznawała w procesie norymberskim.  Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi. Pisarka zmarła w wieku siedemdziesięciu sześciu lat w Warszawie.

Ireneusz Załóg – aktor, lektor, reżyser dubbingowy między innymi takich tytułów jak: Wendy Wu, Nowe Przygody Lucky Luke’a, Jimmy Cool. Współpracuje z Teatrem Korez w Katowicach. Słuchaczom znany z interpretacji powieści Verne’a oraz „Przygód Tomka Sawyera”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Czarne stopy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.