Czarne minuty (Okładka miękka)

Czarne minuty

Czarne minuty (Okładka miękka)

Oferta specjalna -7%

Kup na prezent

Ofiarą brutalnego zabójstwa pada młody dziennikarz Bernardo Blanco. W toku śledztwa wychodzą na jaw niepokojące fakty związane z głośnym dochodzeniem sprzed dwudziestu lat. Policjant Ramón Cabrera odkrywa, że Blanco pracował nad książką o sprawie kilku uczennic z Paracuánu, które w latach siedemdziesiątych zostały zamordowane przez człowieka zwanego Szakalem.Cabrera nie ma wątpliwości, że zabójca chciał powstrzymać dziennikarza przed ujawnieniem prawdy.

 

Świat Solaresa jest pełen przemocy i pasji. Skorumpowani policjanci chronią wpływowych polityków i ich bliskich bez względu na to, jak okrutnych dopuszczą się zbrodni, a każdy, kto dąży do prawdy, znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.


"Czarne minuty" to więcej niż wciągający kryminał, to znakomita literatura. Rzadko się zdarza tak elektryzujący debiut.

 

"Ta wciągająca powieść zmusza czytelnika do konfrontacji z dręczącym paradoksem ludzkiej natury, odwieczną tajemnicą niegodziwości."

„Publishers Weekly”

 

"Świat przedstawiony w „Czarnych minutach” wywołuje lęk i odrazę, lecz Solares opisuje go w sposób zaskakująco piękny i fascynujący."

Larry Rohter, „The New York Times”

 

"Ten kryminał to także refleksja nad korupcją; doskonale uchwycono w nim koszmarną bezradność, którą budzą fale związanej z narkotykami przemocy, przetaczające się przez północny Meksyk." „The Nation”

 

"Powieść Martina Solaresa jest intensywna i żywiołowa, pełna przemocy i akcji." „El Pais” "Solares przedstawia imponujący ciąg wydarzeń, konstruując pełną akcji fabułę, która ani na chwilę nie zwalnia tempa. […] To prawdziwy pisarz."

 

„El Mundo”

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Czarne minuty" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.