Cyrk nocy (MP3)

Cyrk nocy
Opowieść, która przebojem zdobyła świat. Wspaniała powieść Erin Morgenstern teraz także w wersji audio. To historia miłości w świecie, o którym nikt nie może do końca i z cała pewnością powiedzieć, czy jest rzeczywisty, czy może składa się z iluzji. Posłuchajcie o niezwykłym XIX-wiecznym cyrku, w którym odbywają się niezwykłe pokazy. Czy to tylko magiczne sztuczki? Dla niektórych wydają się być tylko życiem. Piękna, ponadczasowa, choć silnie osadzona w epoce fin de siècle opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy zakochują się, choć ich opiekunowie maja wobec nich zgoła inne plany. Celia i Marco zmierzą się ze sobą na arenie, ale nawet najśmielsi marzyciele nie odgadną, jaki obrót przybiorą sprawy.

Zarówno cyrkowa scenografia tej historii, jak i magiczne umiejętności bohaterów sprawiają, że rozważania o ludzkiej naturze i istocie prawdy, przybierają nieco bajkowy klimat. Słucha się tego z zainteresowaniem, które towarzyszy dzieciom, gdy pierwszy raz poznają świat baśni.

Polecamy znakomitą interpretację Marii Peszek.

"Porywający debiut. Cyrk nocy wciąga czytelnika do świata zarazem mrocznego i oszałamiającego, spójnego i eterycznego".

Téa Obreht, autorka The Tiger's Wife

Erin Morgenstern jest pisarką i artystką multimedialną. Jej zdaniem wszystko, co robi, to "jakaś forma baśni". Mieszka w Massachusetts.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Cyrk nocy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.