Cypisek (MP3)

Cypisek
Dla dzieci i rodziców, pamiętających kultowe czeskie dobranocki

Poznajcie Cypiska, syna Rumcajsa. To jeszcze mały, ale niezwykle rezolutny i pomysłowy chłopiec.

Audiobook „Cypisek” na podstawie historii autorstwa Václava Čtvrteka opowiada o najmłodszym członku zbójnickiej rodziny żyjącej w rzaholeckim lesie.

Cypisek pomagał swojemu tacie, korzystał z tego, że natura jest tak blisko i bardzo lubił swoje wyprawy w głąb lasu. Znał tam każde drzewo, każdy najmniejszy dołek i potrafił rozpoznać zwierzęta po odgłosach, jakie wydawały. Uroczy chłopiec był ulubieńcem nie tylko w swojej rodzinie, ale również wśród stworzeń, które spotykał w lesie.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać Cypiska, oto doskonała okazja: ukazał się audiobook w znakomitej interpretacji Wiktora Zborowskiego. Jedna z części cyklu to ponad pięciogodzinne nagranie o przygodach rezolutnego chłopca.

Starsi sl;słuchacze z pewnością kojarzą te opowieści z dawnych czeskich dobranocek emitowanych przed laty w telewizji i z sentymentem przypomną sobie przygody tej zgranej, miłej rodziny. Dzieci, które z Cypiskiem zetkną się po raz pierwszy, polubią go za energię, pomysłowość i niezwykle przyjazne nastawienie do otoczenia.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Cypisek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.