Cylinder van Troffa (MP3)

Cylinder van Troffa
„Cylinder van Troffa” to audiobook dla miłośników twórczości Zajdla, ale również dla tych, którzy do tej pory rzadko sięgali po literaturę science fiction lub nie robili tego wcale.

Oprócz znakomitej warstwy naukowej, fabuły rozgrywającej się w technologicznej rzeczywistości, słuchacze będą mieli okazję posłuchać także znakomicie napisanych wątków historycznych, obyczajowych, a nawet miłosnych.

Nagranie jest rzadkim przykładem powieści uniwersalnej, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Audiobook przenosi nas do świata, który Zajdel opisuje bez wysiłku, jakby był kompletnym, skończonym miejscem. Doskonale łączy akcję z opisem metod rządzenia.

Choć od stworzenia tej historii minęło około trzydziestu lat, opowieści Zajdla słucha się nadal z zainteresowaniem. Twórczość autora wydaje się być uniwersalna, jak pisarstwo Lema. Punktem zbieżnym jest zresztą zacięcie filozoficzne. To ono każe obu autorom stawiać przed słuchaczami pytanie o przyszłość ludzkości w świecie, który będzie należał do maszyn.

Oprócz „Cylindra van Troffa” w wersji audio dostępne są również inne powieści Janusza A. Zajdla: „Paradyzja”, „Wyjście z cienia”, „Cała prawda o Planecie KSI” oraz „Limes inferior”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Cylinder van Troffa" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.