Cuda architektury (MP3)

Cuda architektury
Czternaście budowli, czternaście fascynujących opowieści architekta i lwowskiego guru w tej dziedzinie. Witold Szolginia zabiera słuchaczy w niezwykłą podróż po świecie architektury, historii i sztuki.

Nagranie przybiera formę wykładów, w których poznajemy losy budynków uznanych przez autora za cuda architektury. Opisy te obfitują w informacje z zakresu urbanistyki, budownictwa, ornamentyki. Szolginia jako popularyzator wiedzy z zakresu architektury opowiada o wszystkim w bardzo przystępny sposób, dzięki czemu nawet słuchacze, którzy nie posiadają profesjonalnego przygotowania, z przyjemnością wysłuchają „Cudów architektury” w wersji audio.

To nie tylko informacje z zakresu architektury, ale również ciekawostki związane z dziejowymi zakrętami, anegdoty dotyczące ludzi i miejsc. Witold Szolginia był również autorem radiowych gawęd o Lwowie. Być może dlatego jego teksty tak wdzięcznie prezentują się w wersji audio.

„Cuda architektury” to znakomita propozycja dla słuchaczy zainteresowanych tą dziedziną, dla tych, którzy patrząc na budynek, lubią zagłębić się w jego historię, koncepcję, jaka przyświecała twórcom i dialog, jaki ta bryła nawiązuje z otoczeniem. Witold Szolginia potrafił o tym opowiadać z pasją i znawstwem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Cuda architektury" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.