Courriel vc courrier la communication ecrite en francais de la communication professionnelle au temps des nouvelles technologies (Okładka miękka)

Courriel vc courrier la communication ecrite en francais de la communication professionnelle au temps des nouvelles technologies

Courriel vc courrier la communication ecrite en francais de la communication professionnelle au temps des nouvelles technologies (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%
Korespondencja tradycyjna a korespondencja mailowa: komunikacja pisemna w języku francuskim jako języku komunikacji zawodowej (Français de la communication professionnelle) w czasach nowych technologii. Temat podjętych badań wyniknął z potrzeby chwili. Przez długie lata nauczanie komunikacji pisemnej w przedsiębiorstwie oznaczało przede wszystkim wprowadzenie w tajniki korespondencji urzędowej i handlowej. Wskutek gwałtownego rozwoju nowych technologii tradycyjny list coraz częściej zastępowany jest przez jego cyfrowy odpowiednik, tak w życiu prywatnym, jak i w miejscu pracy. Umiejętność redagowania maili stała się kompetencją przydatną, lub wręcz niezbędną, na wielu stanowiskach. O ile jednak pracownik chcący opanować zasady tradycyjnej korespondencji łatwo znajdzie wskazówki – czy wręcz gotowe „wzory pism” – w jednym z wielu dostępnych na rynku poradników, o tyle korespondencja mailowa w sprawach służbowych nie doczekała się jeszcze wyczerpujących opracowań. Jednocześnie wiele publikacji na temat dyskursu elektronicznego widzi go jako odmienny sposób komunikacji, „hybrydę mowy i pisma”. Wspomniane tendencje, obserwowalne tak w języku polskim jak i w językach obcych, nie mogą być dłużej pomijane w kształceniu językowym pod kątem potrzeb zawodowych. Fragment „Streszczenia”

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Courriel vc courrier la communication ecrite en francais de la communication professionnelle au temps des nouvelles technologies" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.