Coś mocniejszego (MP3)

Coś mocniejszego
Rafał A. Ziemkiewicz, który z równym powodzeniem prezentował już odbiorcom zarówno powieści, jak i publicystykę, tym razem stworzył zbiór opowiadań. Łączy je osoba głównego bohatera – dziennikarza Rafała Aleksandrowicza, który pracuje dla kilku różnych redakcji, a swój reporterski talent realizuje, pisząc o polityce, gospodarce.

Audiobook to znakomita rozrywka dla tych, którzy znają i cenią ostre pióro Ziemkiewicza, dla tych, którzy doceniają wątki nieco fantastyczne w jego twórczości oraz dla tych, którzy chcieliby posłuchać dobrej literatury współczesnej nawiązującej do sytuacji w kraju. Sporo miejsca autor poświęca absurdom codzienności.

Ten nieco karykaturalny obraz Polski i bawi, i skłania do refleksji. Osiem opowiadań w wersji audio przeniesie słuchaczy do świata stworzonego przez autora, ale jego elementy do złudzenia będą przypominać to, co na co dzień widujemy w mediach i wokół siebie.

„Coś mocniejszego” w wersji audio przeczytał Leszek Filipowicz.

Polecamy także inne książki autora, które dostępne są jako audiobooki, między innymi „Śpiącą królewnę”, „Walc stulecia” oraz „Jakie piękne samobójstwo”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Coś mocniejszego" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.