CORRIDORS (CD)

CORRIDORS

CORRIDORS (CD)

BAASCH

Oferta specjalna -13%

BAASCH

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jest to pierwszy studyjny album tego obiecującego artysty i kompozytora
 • to pewny wybór dla fanów muzyki elektronicznej
 • polubiłeś oryginalną ścieżkę dźwiękową do filmu "Płynące Wieżowce”

Kup na prezent
 • Po dynamicznym i dość ostrym brzmieniu “Several Gods”, Baasch pokazuje inną, spokojniejszą stronę nadchodzącego albumu publikując w sieci przedpremierowy odsłuch tytułowego „Corridors”.

  Na płycie znajdzie się 10 utworów, w tym single “Several Gods” i “Siamese Sister” oraz „Crowded Love” ze specjalnym, gościnnym udziałem wokalistki zespołu BOKKA. Autorem okładki jest Jędrzej Guzik z kolektywu WOOOM, na bazie fotografii autorstwa Liubov Gorobiuk z logotypem projektu Gaby Jordan.

  Kim jest Baasch? To ceniony młody producent, wokalista i kompozytor. Jego debiutancka EPka “Simple Dark & Romantic Songs” wywołała spore zamieszanie na scenie elektronicznej. Znany z charyzmatycznych występów Baasch otwierał koncerty Tricky’ego i Bloodgroup, wystąpił na wielu festiwalach, m. in. Tauron Nowa Muzyka i Free Form Festival, dołączając do czołówki polskich artystów. Komponując ścieżkę dźwiękową do głośnego i wielokrotnie nagradzanego filmu Tomasza Wasilewskiego "Płynące Wieżowce” Baasch zyskał międzynarodowe uznanie jako oryginalny twórca muzyki filmowej. Zremiksował również utwory takich artystów jak Rubber Dots, czy Avtomat. Debiutancki długogrający album artysty wyjdzie pod szyldem wytwórni NEXTPOP, stojącej za sukcesami artystów takich jak: BOKKA, Fismoll i Kari.
 •   1. Parachute
    2. Clear
    3. Corridors
    4. Crowded Love feat. Y (BOKKA)
    5. Underground Together
    6. Siamese Sister
    7. Several Gods
    8. Shout
    9. Clamber
    10. Black Poetry

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"CORRIDORS" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.