Corazón (CD)

Corazón

Corazón (CD)

Santana

Santana

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jesteś fanem gitarowych brzmień
 • Carlos Santana jest w świetnej formie
 • szukasz muzyki z latynoskim żarem

 • Najsłynniejszy meksykański mistrz gitarowych brzmień, Carlos Santana powraca z nową, pierwszą w swojej karierze płytą z muzyką latynoską. 14 grudnia 2013 w Vincetne Fernandez Arena w Guadalajarze, Meksyk, odbył się jedyny i niepowtarzalny koncert, w którym obok Santany, wystąpiły największe gwiazdy muzyki latynoskiej: ChocQuibtown (Kolumbia), Gloria Estefan (Kuba), Los Fabulosos Cadillacs (Argentyna), Juanes (Kolumbia), Miguel (Stany Zjednoczone), Niña Pastori (Hiszpania), Samuel Rosa of Skank (Brazylia), Salvador Santana (Stany Zjednoczone), Soledad (Argentyna), Diego Torres (Argentyna) ,Pitbull i wielu innych.

  Koncert ten to swoisty hołd Carlosa złożony jego muzycznemu dziedzictwu, ale także odzwierciedlenie jego wpływu na dzisiejszy rozwój muzyki latynoskiej. Wybór miejsca koncertu nie był przypadkowy. To w tamtej okolicy dorastał i stawiał pierwsze kroki muzyczne Santana.

  „Corazón” zarejestrowano w studio w Las Vegas, a jego produkcja zajął się Lester Mendez. Przedsmak tego, co znajdzie się na płycie poznaliśmy dzięki utworom: „La Flaca” feat., Juanes oraz „Saideira” feat. Samuel Rosa. Na płycie znajdzie się 12 utworów, wykonanych przez zaproszonych gości.

  Carlos Santana zadebiutował 40 lat temu ,a od ponad dekady jest w czołówce najpopularniejszych i najchętniej słuchanych instrumentalistów. Jego przełomowy album ‘Supernatural’ zdobył 9 nagród Grammy, w samych Stanach pokrył się 15krotnie platyną, spędził 102 tygodnie na liście albumów Billboard w tym 12 tygodni na miejscu #1. Na swoim koncie ma ponad 90 milionów sprzedanych płyt.

 • 1. Saideira (Spanish Version)
  2. La Flaca
  3. Mal Bicho
  4. Oye 2014
  5. Iron, Lion, Zion
  6. Una Noche en Napoles
  7. Besos de Lejos
  8. Margarita
  9. Indy
  10. Feel It Coming Back
  11. Yo Soy La Luz
  12. I See Your Face

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Corazón" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.