CONTROLLING CROWDS (CD)

CONTROLLING CROWDS

CONTROLLING CROWDS (CD)

Archive

Archive

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • ten album uznawany jest za najlepszy w karierze Archive
 • znasz wielki przebój "Bullets"
 • lubisz połączenie różnych stylów muzycznych

 • „Controlling Crowds” to nowy studyjny album brytyjskiego zespołu Archive!

   

  Grupa powstała w 1994 roku i jak dotąd wydała pięć studyjnych albumów, jedną unplugged i koncertową "Live at the Zenith". Z historią formacji wiążą się liczne zawirowania w składzie – na stanowisku wokalisty. Po wydaniu debiutanckiego krążka, „Londinium” (1996r.), Royę Arab i rapera Rosko Johna zastąpiła Suzanne Wooder. Owocem tej współpracy był „Take My Head” (1999r.). Na kolejnych trzech albumach za mikrofonem stał Craig Walker i to właśnie w tym składzie zespół zyskał sobie rzeszę fanów w Polsce i we Francji. Singiel „Again” przez wiele tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu listy przebojów radiowej Trójki.

  W 2003 roku Archive wydali soundtrack do francuskiego filmu „Michel Vaillant”. Ostatni studyjny album, „Lights” (2006r.), został nagrany przy udziale nowych wokalistów: Dave’a Penna i Pollarda Barriera. Oryginalna – a w pełni zasługuje ona na to miano – koncepcja „Controlling Crowds” narodziła się z rozmów Keelera i Berriera, rozmyślających nad niepohamowanym pragnieniem ludzkości do utrzymania kontroli bez względu na środki. Dlatego też „Controlling Crowds” łączy w sobie miłość, wojnę, pokój, chaos, ślepą nienawiść i duchową ekstazę: wszystkie oblicza tego mrocznego i świetlistego, brutalnego i pięknego świata.

  Składający sie z czterech części zestaw utworów, w które misternie wplecione zostały dźwięki otaczającego nas świata, stworzonych, by rzucić wyzwanie uprzedzeniom, poszerzyć muzyczną paletę i naprawdę dać czadu.

 • Strona 1

  1. Controlling Crowds 10:01

  2. Bullets 05:58

  3. Words On Signs 04:04

  4. Dangervisit 07:37

  5. Quiet Time 05:53

  6. Collapse / Collide 09:06

  7. Clones 05:02

  8. Bastardised Ink 03:39

  9. Kings Of Speed 04:21

  10. Whore 04:11

  11. Chaos 05:31

  12. Razed To The Ground 05:19

  13. Funeral 07:16

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"CONTROLLING CROWDS" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.