Coaching dla menedżerów (ebook) (do pobrania)

Coaching dla menedżerów (ebook)

Coaching dla menedżerów (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

COACHING DLA MENEDŻERÓW. Słuchaj, motywuj i zwiększ potencjał zespołu

Coaching to obecnie jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod wspierania innych w rozwoju oraz pomagania im w osiąganiu pożądanych wyników czy odnoszeniu sukcesów. Menedżer, który potrafi być jednocześnie coachem, jest dla firmy cenniejszym pracownikiem, ponieważ efektywniej wykorzystuje potencjał własny i zespołu, z którym pracuje.

Przekonaj się, jak wiele zyskasz zostając coachem dla twoich pracowników! Nauczysz się uruchamiać ich potencjał, wspierać rozwój talentów i tworzyć warunki ułatwiające działanie. Będziesz potrafił także skuteczniej motywować, wspierać w uczeniu i wspólnie tworzyć zgrany, odnoszący sukcesy zespół. Dzięki poradnikowi opanujesz umiejętności kluczowe w coachingu, m.in. przeprowadzanie konstruktywnych rozmów z pracownikami, zadawanie właściwych pytań, uważne słuchanie i udzielanie zrozumiałej informacji zwrotnej. Wniesiesz do miejsca pracy więcej entuzjazmu i przyjaznej atmosfery sprzyjającej efektywnej pracy. Odkryjesz także sekret budowania pozytywnych i trwałych kontaktów oraz partnerskich relacji ze współpracownikami.

Przydatne wskazówki i rady oraz przykładowe dialogi pomogą ci lepiej zrozumieć, czym jest coaching i odkryć, jak skuteczny jest taki styl zarządzania.

Dlaczego poradnik trafia w SAMO SEDNO?
  • zrozumiale objaśnia zasady coachingu i pokazuje, jak korzystać z nich w pracy i życiu osobistym
  • udowadnia, jak ważna w pracy menedżera jest umiejętność rozmawiania z podwładnymi, traktowania ich z szacunkiem i zrozumieniem
  • pokazuje, że coaching pomaga odkryć talenty pracowników, a tym samym właściwie wykorzystać ich wiedzę i potencjał w realizacji zadań
  • uczy popularnych, praktycznych technik i narzędzi coachingu przydatnych na co dzień
Odkryj siłę coachingu i przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć ze swoim zespołem!Julie Starr – od ponad 20 lat zajmuje się m.in. coachingiem biznesowym i osobistym. Opracowane przez nią metody, modele i rozwiązania są stosowane w praktyce coachingowej na całym świecie. Jest również uznanym trenerem liderów wielu firm w Europie i w USA.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Coaching dla menedżerów (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.