Coaching czyli Przebudzacz Neuronów (MP3)

Coaching czyli Przebudzacz Neuronów
Niezwykły audiobook, który pozwoli spojrzeć na pojedynczą, pozornie nieistotną, chwilę jak na możliwość odkrycia, poznania, zdobycia.

Uznany wykładowca i coach radzi, jak zacząć traktować małe rzeczy jako początek czegoś ważnego. Odkrywa przed słuchaczami sposoby myślenia, które pomogą uwierzyć, że życie może zmienić spotkanie, książka, film. Przełom nie musi być poparty długimi i żmudnymi przygotowaniami, może być efektem impulsu, ale to wymaga zmiany nastawienia.

Maciej Bennewicz opowiada o nowych początkach, które są możliwe codziennie – relacjonuje na podstawie doświadczeń własnych i osób, z którymi od lat pracuje. To rady i obserwacje poparte rozmowami, historiami ludzi, którzy uwierzyli, że szansa na zmianę nie pojawia się nagle, ale to w nas musi rozbudzić się siła, dzięki której dostrzeżemy towarzyszące nam możliwości.

Audiobook z pewnością zainteresuje słuchaczy, którzy interesują się rozwojem osobistym, pragną spojrzeć na swoje życie z nowej perspektywy. Może to być również prezent dla tych, którzy jeszcze w siebie nie wierzą. „Coaching” to lektura, która pomoże im postawić pierwszy krok na drodze przemiany.

Nagranie rozpoczyna wstęp czytany przez autora. Tekst właściwy interpretuje wybrany przez Macieja Bennewicza aktor Roch Siemianowski.

MACIEJ BENNEWICZ - Coach, socjolog i menedżer. Wykładowca, pisarz i malarz. Autor pięciu poradników coachingu, podręcznika coachingu i mentoringu oraz dwóch powieści. Autor kilkuset artykułów z zakresu socjologii, psychologii, coachingu oraz samodoskonalenia. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu i moderowaniu zespołów.

Współtwórca i prowadzący cykl programów edukacyjnych dla młodzieży pt. "Ja", emitowanych w TVP-1 w latach 97-99. Twórca i koordynator programu edukacji dla dorosłych "Animacje", realizowanego w Ośrodku "Komorów" w latach 93-97. Psychoterapeuta indywidualny i grupowy aktywnie pracujący w terapii w latach 1989 – 2000.

Prowadzi zajęcia i warsztaty w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej z psychologii społecznej i psychoterapii, prowadził treningi interpersonalne i motywacyjne na Wydziale Psychologii UW, a także warsztaty z autoprezentacji i efektywności zawodowej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośnik malarstwa, kotów i powieści z gatunku realizmu magicznego.

W 2006 roku uzyskał pierwszy w Polsce certyfikat Master Coacha u Josepha O’Connora w ramach ICC – International Coaching Community. 

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Coaching czyli Przebudzacz Neuronów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.